YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O saldırganla ilgili flaş gelişme!
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na Meclis'te yumrukla saldıran Orhan Övet, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
O saldırganla ilgili flaş gelişme!
09 Nisan 2014 / 14:04 Güncelleme: 09 Nisan 2014 / 15:26

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruk atan saldırgan Orhan Övet adli kontrol şartıyla mahkemeden serbest kaldı. Ancak daha önceki suçlardan şartlı tahliye olduğu için cezaevine girecek.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na TBMM’de yumruklu saldırıda bulunan Orhan Ö., denetimli serbestlik hükümlerini ihlal etmekten cezaevine gönderildi.

Kılıçdaroğlu'na saldırıda bulunan Orhan Ö., çıkarıldığı mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Orhan Ö., denetimli serbestlik hükümlerini ihlal ettiği için ise tutuklanarak Sincan Cezaevi'ne gönderildi.

15:38
 // ŞART ŞURT
Az önceki yorumum, ham haber üzerine idi. Fakat bu şartlı şurtlu tahliyeler, caydırıcılığı yok edip, suça teşvik etmektedir. Şartlı tahliyeler kanunu yeniden gözden geçirilmelidir. Ceza evine sokmak için kırk dereden su icap etmemelidir....
09 Nisan 2014 15:38
15:24
 // ÖDÜL
Hep böyle mi olacak? Bu nasıl adalet. Bir Ak Partili olarak, hiç tasvip etmiyorum. Yanına kar kalmamalı. Tutuklu olarak yargılansın. Bu Hakim ve savcılar, hangi kafada? Ne ile beslenip, ne yiyip içiyorlar?...
09 Nisan 2014 15:24
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler