YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O polisler görevden uzaklaştırıldı
O polisler görevden uzaklaştırıldı
29 Ağustos 2014 16:56
Adana’da, emniyetteki "paralel yapı" soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan 13 şüpheli, soruşturmanın selahiyeti için görevden uzaklaştırıldı.O polisler görevden uzaklaştırıldı

Adana’da, emniyetteki "paralel yapı" soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra çıkarıldıkları mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan 13 şüpheli, soruşturmanın selahiyeti için görevden uzaklaştırıldı.

Adana Cumhuriyet Başsavcılığınca "kişisel verileri usulsüz ele geçirme", "yok edilmesi gereken verileri yok etmeme", "özel hayatın gizliliğini ihlal" ve "resmi belgede sahtecilik" suçlarından başlatılan soruşturma kapsamında Adana, Diyarbakır, İstanbul, Kayseri, Konya ve Şanlıurfa’da gözaltına alındıktan sonra sulh ceza hakimliği tarafından adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan emniyet müdür yardımcıları H.D. ve E.Y, şube müdürleri Y.Z.T, M.K, S.K. ve İ.S, emniyet amiri M.R.K, başkomiser F.İ, komiser yardımcısı Y.E. ile polis memurları A.Ö, N.A, S.A. ve C.B soruşturmanın selahiyeti için görevlerinden uzaklaştırıldı.

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler