YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O muhabirle ilgili kafa karıştıran iddialar!
Arınç'a “Fethullah Gülen’in Eylül 2013’te öldüğü” yönündeki iddiayı soran Nevin Çelik, gelen tepkilerin ardından kayıplara karıştı. Çalışıyorum dediği kurumdan ise "Bu isimde bir çalışanımız yok" açıklaması geldi.
O muhabirle ilgili kafa karıştıran iddialar!
03 Şubat 2015 / 22:55 Güncelleme: 04 Şubat 2015 / 08:53

Başbakanlık akreditasyonu ve Sarı Basın Kartı olmadığı ileri sürülen Çelik, Facebook ve Twitter hesabının yanı sıra cep telefonunu da kapattı.

Tam bir muamma

Fethullah Gülen’in öldüğü yönündeki haberleri soran ve Başbakan yardımcısı Bülent Arınç’tan, “Aman Yarabbi, Allah’ım aklımızı korusun” yanıtını alan Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir görüntüsünün kapak fotoğrafı olarak kullanıldığı Twitter hesabından şu mesajı paylaştı:

“Sorduğum soru kesinlikle hükümet lehine bir sorudur. Zira ben AK Parti’yi de Bülent Arınç’ı da çok severim. Boş bir soru değil, araştırılsın.”

Böyle çalışan yok

Habertürk'ün haberine göre; Çelik’in çalıştığını söylediği İnternethaber sitesinin Yönetim kurulu başkanı Hadi Özışık bir açıklama yaparak, “Ankara’da bu isimde bir muhabirimiz bulunmuyor. Kendisi kurumumuzun adını hangi amaç ve maksatla kullandı bilmiyoruz. Bu kişinin bizde çalışmadığını Başbakanlık kaynaklarına da ilettik. İnternet yasası henüz olmadığı için bu kişinin bir internet sitesi adına başvurup basın kartı alması da mümkün değil” dedi.

Başbakanlık kaynakları, söz konusu kişinin uzun süredir Sarı Basın Kartı ibraz ederek, Başbakan Davutoğlu’nun programlarını izlediğini, hatta Başbakanlık muhabirlerine tahsis edilen basın aracına bindiğini belirtti.

Türkiye ajan kaynıyor...
 // atiker
olsa olsa cıa veya mossata çalışan bir ajan olabilir f.gülen için belli bir süre gözden kaybolması izini kaybettirmesi gerek bir çok mizansen yalanlar efsaneler devreye girecek bu kadın bu işin bir parçası işe hükümetin bakanını kafasını karıştırmaktan yani üst makamlardan algıyı başlattı şimdi medyada ve bir çok yerlerde f.gülen öldümü he yoksa nerde yakında buna benzer bir sürü efsaneler üretilip servis edilecek abd israil bakalıp feo ya nasıl bir son hazırlıyor göreceğiz....
04 Şubat 2015 Çarşamba 10:43
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler