YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O kamyon askeri birliğe döndü
Dün akşam durdurulan mühimmat yüklü kamyon, Emniyet Müdürlüğünden ayrıldı. Gölbaşı'ndaki askeri birliğe giriş yaptı...
O kamyon askeri birliğe döndü
11 Mart 2010 / 07:29 Güncelleme: 11 Mart 2010 / 07:36

Ankara Etimesgut civarında akşam saatlerinde durdurulan silah ve mühimmat yüklü kamyon, Ankara Emniyet Müdürlüğünden ayrıldı.

Silah ve mühimmat yüklü bir kamyon, 155 polis imdat hattına gelen bir ihbar üzerine Etimesgut civarında durdurulmuştu. İçinde 1 sivil ve 2 askeri personelin de bulunduğu, Türk Silahlı Kuvvetlerince kiralandığı belirtilen kamyon, incelenmek üzere Ankara Emniyet Müdürlüğüne getirilmişti.

Merkez Komutanlığı yetkililerinin de hazır bulunduğu yaklaşık 5 saat süren incelemenin ardından kamyon, 01.45 sıralarında Ankara Emniyet Müdürlüğünden ayrıldı. 
 
KAMYON, GÖLBAŞI'NDAKİ ASKERİ BİRLİĞE GİRİŞ YAPTI

Ankara Etimesgut civarında durdurulan mühimmat yüklü kamyon, Gölbaşı'ndaki askeri birliğe giriş yaptı.

Kamyonun Ankara Emniyet Müdürlüğünden çıkışı sırasında Konya yolu trafiğe kapatılarak, basın mensuplarının görüntü alması engellendi.

Ancak yolun trafiğe kapatılması üzerine Emniyet Müdürlüğünün yanındaki alışveriş merkezinin otoparkından geçen basın mensuplarının bulunduğu araçlar, mühimmat yüklü kamyona AŞTİ yakınlarında yetişerek takibe başladı.

Yaklaşık 40 kilometre hızla ve konvoy halinde geçilen güzergahın sonunda kamyon, Gölbaşı'ndaki askeri birliğe, 02.25'te giriş yaptı.

Bu arada, kamyona, emniyete ait 5 aracın eskortluk yaptığı görüldü.

A.A.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler