YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O isimler teröristlere sahip çıktı
O isimler teröristlere sahip çıktı
31 Mart 2015 23:24
Çağlayan Adliyesi'nde bulunan Savcı Mehmet Selim Kiraz DHKP-C tarafından rehin alındı. DHKP-C taşeron örgütü ve eylemlerini sempatik göstermeye çalışan gezi medyası Çağlayan’daki rehine eylemine de toz kondurmadı.

CNN Türk’te program yapan gazeteci Mirgün Cabas, Çağlayan Adliyesi’ndeki terör eyleminden yine iktidarı sorumlu tuttu.

Çağlayan Adliyesi'nde bulunan Savcı Mehmet Selim Kiraz DHKP-C tarafından rehin alındı. DHKP-C taşeron örgütü ve eylemlerini sempatik göstermeye çalışan gezi medyası Çağlayan'daki rehine eylemine de toz kondurmadı. CNN Türk'te program yapan gazeteci Mirgün Cabas, Çağlayan Adliyesi'ndeki terör eyleminden yine iktidarı sorumlu tutarken akademisyen Koray Çalışkan ve gazeteci Banu Güven'in paylaştığı mesajlar tepkiyle karşılandı.

"bu eylem nasıl biterse bitsin çıkarılacak tek ders var: çocukları vurmayin, annelerini yuhalatmayin" şeklinde bir tweet atan Gazeteci Mirgün Cabas, teröristlere sahip çıktığı gerekçesiyle tepki aldı. Gezi eylemlerini terörize eden DHKP-C ve uzantılarını haklı göstermeye çalışan Gezi medyası Çağlayan'daki rehine medyasına da destek çıktı. Mirgün Cabas'ın tweeti gün boyunca sosyal medyada tartışma konusu oldu.
Mirgün Cabas'ın dışında Koray Çalışkan da attığı bu tweetle tepki aldı. Her iki ismin Savcı'nın rehine alınmasını meşrulaştıran bu tavırları şaşkınlığa sebep oldu.

"Berkin böyle öldürülmeseydi, sonra da en azından etkin soruşturma yapılsa, zanlılar adaletten kaçırılmasaydı, bugunü böyle yaşamayacaktık." Diyen Gazeteci Banu Güven de attığı twitle tepkilerin odağı oldu.

Mirgün Cabas'ın dışında Koray Çalışkan da attığı bu tweetle tepki aldı. Her iki ismin Savcı'nın rehine alınmasını meşrulaştıran bu tavırları şaşkınlığa sebep oldu.

 

 

 

Etiketler: , ,
Millet isterse
 // sadi
Millet isterse, bunlar Türkiye'de hiçbir şey yapamaz. Millet bunların çıktığı gazete, site ve tvlere tepki göstermeli, mesafe koymalı.....
01 Nisan 2015 Çarşamba 00:22
00:14
 // MUHAFIZ
Ey Türk Halkı ne olur araştırın;Türkiye'yi karıştırmak için,T.C.devletini ve hükümetini karalamak için,etnik ve mezhebi din milliyetçilği yaparak algı operasyonlarıyla bu millet üzerinde psikolojik harekat yapan ;bu mossad'ın,cia'in,M16'in,bnd'nin gazetecilik ve medya kisvesiyle taşeronluğunu yapan bu sahte dinciler,masonlar ve özellikle SABETAİST(yakubi,kapbani,karakaşi) kökenliler KİMLERDİR???!! Bunları lütfen ARAŞTIRIN...!!!...
01 Nisan 2015 00:14
Sakallı çocuklar
 // sadi
Bazı gazeteciler sakallı çocuk hükmündedir. Avrupa kafirleri gibi milletin nahoş haline sevinip gülerler.. Onları Allah'a havale ediyoruz.....
31 Mart 2015 Salı 23:54
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler