YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O görüntüler Erdoğan'ı çileden çıkardı
O görüntüler Erdoğan'ı çileden çıkardı
16 Mart 2016 15:16
Şampiyonlar Ligi son 16 turu rövanş maçı için Madrid'e giden PSV Eindhoven taraftarının Suriyeli mültecilere insanlık dışı davranışlarına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan sert tepki geldi.

Cafede oturan bazı taraftarların Suriyeli mültecilere yaptıkları insanlık dışı hareketlerine dünya genelinde sert tepki geldi.

Son olarak ATO Congresium'da, Arnavutluk İşkodra Şeyh Şamia Lisesi ve restorasyonu tamamlanan Kosova Emin Paşa Cami açılışı ile bazı projelerin tanıtım töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan geldi.

Erdoğan, "İspanya'da bir meydanda maça gelen taraftarlar oradaki mültecileri afedersiniz meydanda oynatıyorlar. Şınav çektiriyor bozuk para atıyor. Bunlar eskiden çok çirkin bazı şeyler olur ondan sonra da para atarlar. Aynısını Batılı yapıyor. Batı'nın birçoğunun karakterinde bu vardır ama bizde yok. Utanmadan sıkılmadan açıklama yapıyorlar" dedi.

İşte büyük tepki toplayan o görüntüler:

Bittiğiniz Yer Burası
 // Levent KAMAL
Allah'ım, insandan aşağı bir tavırla, maymunlara yiyecek attıklarına benzer bu görüntüler dolayısı ile bizleri cezalandırma. Sen azabını da, merhametini de kulların arasından seçerek verebilecek kudrettesin. Gayretullaha dokunuyorsa eğer bu halleri Onları bize köle et ki merhametini bizde görüp öğrenme fırsatları olsun. Zaten sen azab edeceklerine de rahmetinden azabını tehir edensin. Kudretinden Ülkemi ve milletimi payidar et Rabb'im....
16 Mart 2016 Çarşamba 14:26
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler