YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O duvar yazılarına inceleme başlatıldı
O duvar yazılarına inceleme başlatıldı
18 Kasım 2015 12:35
İçişleri Bakanlığı, Diyarbakır'ın Silvan ilçesindeki terör operasyonunun ardından bazı evlerin duvarlarına yazı yazılmasına ilişkin inceleme başlatılması talimatı verdi.

Alınan bilgiye göre, Silvan'daki terör operasyonunun ardından bazı evlerin duvarlarına yazı yazılması üzerine İçişleri Bakanlığı harekete geçti. 

Bakanlık, Diyarbakır Valiliğine konuyla ilgili inceleme başlatılması talimatı verdi. İncelemenin ardından gerek görülmesi durumunda konuyla ilgili soruşturma açılabileceği öğrenildi.

 

 // Ömer
Bozbey bu düşünce ile senin avrupada müslüman evlerini işaretleyen ırkçılaran farkın ne? Vatan sevgisi ırkçılık demek değildir. Vatan sevgisi demek halkın vergileri ile havaya mermi sıkmak değildir. Unutma bu görevi üstlenenler kendi iradeleri ile o görevi kabul edip işe başlamışlardır. Sizler bu gidişle Çanakkale şehitlik mezarlarına bile tahamül edemeyecek bir hastalığa doğru gitmektesiniz . Allah ırkçılık hastalığından kurtarsın. Hukuk devletinde gayrimeşru kışkırtma ve ırkçıliğa yer yok...
18 Kasım 2015 15:59
...
 // Bozbey
Devlet canını dişine takarak hergün kelle koltukta orada görev yapan polislere böyle davranmaya devam ederse yakında yüreğinde vatan sevgisi taşıyan polis bulamayacak, yüreğinde vatan sevgisi kalmayan polis, asker sırf maaş için hayatını tehlikeye atmaz......
18 Kasım 2015 Çarşamba 12:43
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler