YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O bilyeleri Cumhurbaşkanı'na gösterdi
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e 1 Mayıs kutlamalarında yaşanan olaylar ile ilgili bilgi verirken, göstericilerin polise attığı demir bilye ve vidaları cebinden çıkartarak
O bilyeleri Cumhurbaşkanı'na gösterdi
02 Mayıs 2013 / 21:20 Güncelleme: 02 Mayıs 2013 / 21:24

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül İstanbul’a geldi. İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e 1 Mayıs kutlamalarında yaşanan olaylar ile ilgili bilgi verirken, göstericilerin polise attığı demir bilye ve vidaları cebinden çıkartarak Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e gösterdi.

Cumhurbaşkanı Gül'ü, Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nde, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın ile diğer yetkililer karşıladı. İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, 1 Mayıs kutlamalarında yaşanan olaylar ile ilgili Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e bilgi verdi. Vali Mutlu, 1 Mayıs’ta göstericilerin polise attığı demir bilyeleri cebinden çıkartarak Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e gösterdi. Bu sırada İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun elindeki bilyelerden bazıları yere düştü. Bilyeler daha sonra yerden alınarak muhafaza altına alındı.
Cumhurbaşkanı Gül, daha sonra Atatürk Havalimanı Devlet Konukevinden konvoy eşliğinde ayrıldı.

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler