YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O bakanlıklara yeni atamalar yapıldı
O bakanlıklara yeni atamalar yapıldı
23 Ekim 2014 02:18
Başbakanlık ile Avrupa Birliği, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Enerji ve Tabii Kaynaklar ve Sağlık bakanlıklarına atamalar yapıldı.

Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, Başbakanlık müşavirliklerine Ali Öztürk ile Bünyamin Korkmaz, Avrupa Birliği Bakanlığı Müşavirliğine Ahmet Can Turpçu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müşavirliğine Ali Aybey atandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğüne Muhammet Ecel, bakanlık müşavirliklerine Hüseyin Yürük ile Yavuz Subaşı'nın ataması yapıldı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, aynı yer Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Konuk, Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine Ömer Koca'nın yeniden atanması uygun görüldü.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliğine Abdulvahit Fidan, Türkiye Elektrik Ticaret ve Taahhüt A.Ş Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, aynı yer Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Feridun Alak atandı.

Sağlık Bakanlığı Müşavirliğine Müsteşar Yardımcısı Dr. Ekrem Atbakan, müsteşar yardımcılıklarına ise Uzm. Dr. Mehmet Bakar ile Dr. Şuayıp Birinci'nin ataması yapıldı.

Isparta İl Müftülüğüne de Galip Akın görevlendirildi.

 

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler