YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
O anne hakkında flaş gelişme!
Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde 2.5 aylık bebeğini evde bırakarak bayram tatiline giden ve bebeğin ölümüne sebep olan öğretmenin, kullandığı ilaçlar arasında antideprasanlar olmadığı belirlendi.
O anne hakkında flaş gelişme!
25 Ekim 2013 / 14:20 Güncelleme: 25 Ekim 2013 / 15:02

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde 2.5 aylık bebeğini evde aç bırakarak bayram tatiline giden ve bebeğin ölümüne sebep olduğu ileri sürülen öğretmen annenin, kullandığı ilaçlar arasında antideprasanların olmaması ise dikkat çekiyor.

Zanlı annenin sık sık eczaneden alerji ve cilt ilaçları aldığı öğrenildi.Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde 2.5 aylık bebeğini evde aç bırakarak bayram tatiline giden ve bebeğin ölümüne sebep olduğu ileri sürülen öğretmen annenin, öğrencileri ile çekilmiş fotoğraflarda neşeli hali de dikkat çekiyor.

Öğretmen S.M.D.’nin daha önce Gölcük ilçesinde bulunan Yazlık Tabosan İlköğretim Okulu’nda görev yaptıktan sonra, yine aynı mevkide bulunan Rheinland Pfalz İlköğretim Okulu'na tayin edildiği öğrenildi. Bebeğinin ölümüne sebep olan öğretmenin öğrencileri ile çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı. Fotoğraflarda şık giyimi ile dikkat çeken öğretmenin neşeli olduğu görülüyor.

Hastaneye taksi ile gitti

Bayram tatilinin ardından geçtiğimiz pazar sabahı ilçeye gelen öğretmenin, bebeğinin hareketsiz olduğunu fark etmesinin ardından, ilk olarak evinin yakınındaki bir taksi durağından yardım istediği ifade edildi.

Sokağına acil olarak taksi çağıran S.M.D’nin gelen sürücüden kendisini hızla hastaneye götürmesini istediği belirtildi. Zanlı annenin sık sık eczaneden alerji ve cilt ilaçları aldığı öğrenildi. İlaçların arasında antideprasanların olmaması ise dikkat çekti. S.M.D’nin doğum kayıtlarının SGK sistemine girmemesi ise ‘ücretli doğum yaptığı’ iddialarını gündeme getirdi.

 

İHA

15:00
 // DÜNYANIN EN PSİKOLOG ADAMI
Hani bazıları, bu cani kadını savunmak adına çeşitli psikolojik hastalıklar yakıştıryordu ya, yok arkadaşım yok! Hiç biri değil! Daha henüz literatüre girmemiş bir hastalık bu. Bu hastalığın adını ''Çağdaş, laisist kadın'' hastalığı koyuyorum. Her ne kadar ''kemalist kişilik bozukluğu''na benzese de, burada kasten ve canavarca hislerle, adam öldürme var. Tıb, bunu kabul etse de, etmese de, gerçek bu! Yemişim sizin diplomanızı. İki kitap okumayla kendinizi adamdan sanmayın. Bu hastalığın çaresinin ekşi limon olduğunu sananlar da var tabi....
25 Ekim 2013 15:00
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler