YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
New York Times'tan bir alçaklık daha!
Geçtiğimiz günlerde Türkiye'nin IŞİD'ten petrol aldığı asparagasını ortaya atan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "adice iftira" sözleriyle tepki gösterdiği New York Times, yeni bir alçaklığa daha imza attı.
New York Times'tan bir alçaklık daha!
16 Eylül 2014 / 23:20 Güncelleme: 17 Eylül 2014 / 09:29

IŞİD üzerinden Türkiye'ye karşı sistematik saldırılar düzenleyen ABD Gazetesi, "IŞİD Türkiye'den militan topluyor" haberinde Erdoğan ve Davutoğlu'nun camiden çıkarken çekilmiş fotoğrafını kullandı.
 
ABD basınının Türkiye ve Ak Parti Hükümetine karşı sürdürdüğü sistematik saldırılar devam ediyor. IŞİD üzerinden Türkiye aleyhinde haberler yapan ülkenin en yaygın gazetelerinden New York Times, "alçaklıkla" nitelendirilecek skandala imza attı.

Ceylan Yenisu imzalı haberde, Ankara'da yaşayan uyuşturucu bağımlısı bir gencin IŞİD'e katılma hikayesini aktaran New York Times, Fransız haber ajansı AFP'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Davutoğlu'nun Hacı Bayram-ı Veli Camii'nden çıkarken çekilmiş fotoğrafını kullandı.

Yalan ve adice

ABD basının Türkiye'ye karşı IŞİD üzerinden sürdürdüğü yayınlar sistematik olarak devam ediyor. Aynı gazete geçtiğimiz günlerde de Türkiye'nin IŞİD'ten petrol aldığını iddia etmişti. Asılsız iddialara Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tepkisi ise sert olmuştu. Dün, Katar dönüşü gazetecilere konuşan Erdoğan, New York Times'in haberi için "IŞİD petrolü iddiası çok çirkin, yalan ve adice" dedi.

Sistematik saldırının büyük ortağı Zaman

ABD'nin bir diğer yaygın gazetesi Washinton Post ise geçtiğimiz ay, Türkiye'nin IŞİD'e kırmızı halı serdiğini iddia eden bir haber yayınlamış ve bu iddiaları Zaman gazetesi da manşet yapmıştı.

 

YENİ ŞAFAK

10:56
 // Ahmet
Bu alçaklara bunu neden yapıyorsun demek olmaz kurmuş teşkilatı vuruyor da vuruyor. Ama tüm batı halkları görüyorki,yahudiler kudurdu,azdı. Işid herşeyiyle israil'in eseri.bizi bölmek isteyen yahudi baronların barınağı ingiltere yarın bölünüyor. İskoçlar,bu vahşilerden ayrılıyor. Cnn ağır protesto altında,londra'da 400 bin kişi yürüyor,amerikada zenciler,beyazlar elele isyanda....
17 Eylül 2014 10:56
İt itliğini, Bit de bitliğini yapacak tabii ki
 // Mühr-ü Süleyman
En güzel cevabı Yeni Türkiye'nin Yeni CB, RTE vermişti bir vesileyle;
Omurgalı olmak ve dik durmak işin sırrı, sen dik durursan, eğriler kendiliğinden ortaya çıkar demişti.
Pisliğe "lütfen bakteri üretme" şeytana "bugün de insanları baştan çıkarma" Meleğe de "yahu küçücükte olsa ucundan bir kötülük yapıversene" diyemezsin ki, yaratılmış olan, Fıtratına mahkumdur.
Batı'dan, ahlaksızlıktan başka bir şey beklemek çok komik, biz HERŞEYİ SADECE KENDİMİZDEN BEKLEMEK, KENDİMİZ BAŞARMAK ZORUN...
16 Eylül 2014 Salı 20:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler