YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nevşin Mengü'den Erdoğan'a küstah sözler!
CNN Türk spikeri Nevşin Mengü, Erdoğan'ın annelik ve iş hayatı üzerine yaptığı açıklamalarının ardından hadsiz ifadeler kullandı.
Nevşin Mengü'den Erdoğan'a küstah sözler!
05 Haziran 2016 / 21:08 Güncelleme: 06 Haziran 2016 / 06:30

CNN Türk spikeri Nevşin Mengü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Anneliği reddeden kadın yarımdır" sözlerine ithafen "İstemiyorum arkadaş anne falan olmak zorla mı? Sana ne, kime ne!" şeklinde skandal ifadeler kullandı.

CNN Türk spikeri Nevşin Mengü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Anneliği reddeden evini çekip çevirmekten vazgeçen kadın, iş dünyasında istediği kadar başarılı olsun eksiktir, yarımdır" sözlerine ithafen Twitter'dan "İstemiyorum arkadaş anne falan olmak zorla mı? Sana ne, kime ne!" şeklinde skandal ifadeler kullandı.

4b0qq_1465155893_9768-(1).jpg

Cumhurbaşkanı Erdoğan, KADEM’in yeni genel merkez binasının açılış töreninde yaptığı konuşmada “İş kadını olurken, anneliğinizi ve ev hanımlığınızı unutmayın” vurgusu yapmış, "Çalışıyorum’ diye annelikten imtina eden bir kadın, aslında kadınlığını inkar ediyor demektir.

Anneliği reddeden, evini çekip çevirmekten vazgeçen kadın, iş dünyasında istediği kadar başarılı olsun eksiktir, yarımdır. 

Kadın insanın yarısıdır. O yarısı olmazsa insan da olmaz. Anneliği reddetmek insanlığın yarısından vazgeçmektir” demişti.

 // ilhan
Sana hicbirlafdemiyorum keşke annende aynını düşün seimiş...
06 Haziran 2016 23:17
annelik ne dir bilirmisin
 // muammer bekaroğlu
tabiatta bile annelik var be evladım,ben bir dedeyim torunun ne olduğunu sen nereden bileceksinki,annelik annelere mahsus bir hususiyettir anne olmak çokbüyüklüktür ana gibi yar olmaz derler atalarımız senin hiç atan olmadımı birgünkamburlaşırsan kapını çalan varmı diye kapıya bakarsın ...
06 Haziran 2016 Pazartesi 14:27
 // Ahmet
Sn. Cumhurbaşkanı yanlış bir şey söylememiş. Bu cahil kadının Tepkisinin sebebi para ve mevki için çocuk görmek istemediğinden olabilir.. Çok gördük çocuğu yok diye Yaşlanınca zengin bile olsa dayak yiyerek mama verilen yaşlıları....
06 Haziran 2016 13:03
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler