YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nesrin Baytok ilk kez konuştu
Nesrin Baytok ilk kez konuştu
10 Mayıs 2010 07:59
Deniz Baykal'la, kendisine ait olduğu iddia edilen kaset için ilk kez konuşan Nesrin Baytok, konuyla ilgili bakın neler söyledi?

Siyasette deprem etkisi yaratan ve CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’la, kendisine ait olduğu iddia edilen kaset için ilk kez konuşan CHP Ankara Milletvekili Nesrin Baytok, “Açıklama yapmak istemiyorum. Yapmayacağım da. Ancak ailemle birlikte bu sürecin üstesinden geleceğiz” dedi.

Kaset olayından sonra Baykal’la görüştüklerini de anlatan Baytok, bu konuda da açıklama yapmayacağını söyledi.

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’a ait olduğu ileri sürülen kasetin internette yayınlanmasının siyasette yarattığı deprem sürerken, görüntülerde olduğu iddia edilen kadın, CHP Ankara Milletvekili Nesrin Baytok, ilk kez konuştu. Baytok, “Ailemle birlikte bu sürecin üstesinden geleceğiz” dedi. Cuma gününden itibaren Türkiye’nin gündemine oturan görüntülerle ilgili olarak yorum ve açıklama yapmak istemeyen Nesrin Baytok’un yaşadığı stres, ses tonuna da yansıyordu. Baytok, kendisine telefonla ulaşan Hürriyet muhabirine, “Açıklama yapmak istemiyorum. Yapmayacağım da. Ancak ailemle birlikte bu sürecin üstesinden geleceğiz” dedi.

EVDE DEĞİLİM

Baytok, evinde kalmadığını, ancak Ankara’dan da ayrılmadığını bildirdi. “Görüntülerin yayınlanmasının ardından Baykal’a görüştünüz mü?” sorusuna Baytok, “Evet görüştük. Ancak bu konuda da açıklama yapmayacağım” karşılığını verdi. Baytok kısa yanıtlarının ardından, “Görüşmeyi daha fazla sürdürmek istemiyorum” diyerek telefonu kapattı.
BAYKAL'A SÜRPRİZ

Öte yandan, hayatının en sıkıntılı dönemlerinden birini yaşayan CHP Genel Başbakanı Deniz Baykal ve eşi Olcay Baykal’a, kızı Aslı Baykal, oğlu Ataç Baykal ve gelini Nazife Baykal’dan Anneler Günü sürprizi geldi. Anneanneleriyle yaşamlarını sürdüren çocukları Mehmet ve Alican’ı da gerekçe göstererek, dün sabah saatlerinde Antalya’dan Ankara’ya gelen Aslı Baykal babasına sürpriz yaptı.

AİLECE KAHVALTI

Ağabeyi Ataç Baykal’ı da programa dahil eden Aslı Baykal, tüm aileyi dün sabah kahvaltısında topladı. Deniz Baykal’ın eşi Olcay Baykal’a vereceği çiçeğin hazırlanması görevini de Aslı Baykal üstlendi.

Deniz Baykal’ın moralini yükselten “Anneler Günü Kahvaltısı”nı, çiftin Ankara Angora Evleri’ndeki konutunda Olcay Baykal hazırladı. Baykal, bugün, ailesinden aldığı moralle, Danıştay’ın kuruluş yıldönümüne katılarak, basının karşısına çıkacak. (Hürriyet)

ne oldum degil ne olacagim
 // m
bunlar degilmi laik, modern ,aydin,insanlar sonu ne oldu türkiye icin tam bir kara leke artik gücün yeterse bu lekeyi temizle cikta meydanlara halka kendini anlat degermi kisa bir heves icin artik bundan sonra seni muhalefet bile yapmazlar acele davranda hemen töbe et belki ise yarar namuslu insanlarla ugrasanlarin sonu bu olur.etme bulma dünyasi bosuna dememisler....
11 Mayıs 2010 01:27
VEKİLLİKTEN İSTİFA !
 // ADİL(DÜZELTME)
Bu necip Milleti ailesine ihanet edenler temsil edemezler adı geçen bayan vekili derhal istifaya davet ediyoruz kendine güveniyorsanız masum iseniz yargıda aklanın gelin şimdi hiç durmayın derhal istifa edin....
10 Mayıs 2010 16:04
ANLAYANA SİVRİSİNEK SAZ !
 // BİLAL
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
10 Mayıs 2010 11:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler