YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Necmettin Erbakan ile ilgili şok iddia!
Bir televizyon programına katılan eski Refah Partisi milletvekili Hasan Hüseyin Ceylan çarpıcı iddialarda bulundu.
Necmettin Erbakan ile ilgili şok iddia!
20 Eylül 2013 / 11:31 Güncelleme: 20 Eylül 2013 / 15:53

Bülent Ecevit'i hastanede zehirleyen birtakım güçlerin 1999 - 2001 yılları arasında Necmettin Erbakan'ı hedef aldığını iddia eden Ceylan, Erbakan'ın belirtilen tarihler arasında adım adım zehirlendiğini öne sürdü.

Sunucunun iddialarını somutlaştırmasını istemesi üzerine bunun için erken olduğunu ifade eden Ceylan, Bülent Ecevit'i zehirleyen güçlerin izlerinin sürüldüğü takdirde Erbakan'ı zehirleyen kişilerin kim olduğununun öğrenilebileceğini söyledi.

Necmettin Erbakan 'ın Ergenekon tarafından zehirlendiği konusunda ısrarını sürdüren Ceylan, bildikleri konusunda şu anda konuşamayacağını, ilerleyen süreçte savcılığa konuyla ilgili şikayette bulunacağını kaydetti. Ceylan, Erbakan 'ın hangi yolla zehirlendiğinin sorulması üzerine, ''Doktor marifetiyle, iğne ve serumla'' cevabını verdi.

Erbakan Cumhurbaşkanı Olacaktı

Ceylan, hiçbir sağlık sorunu yaşamayan Necmettin Erbakan'ın günlük yaşantısında sağlığına çok dikkat ettiğine dikkat çekerek, Erbakan'ın Cumhurbaşkanlığı için güçlü bir aday olduğunu ve bu nedenle zehirlenmiş olabileceği iddiasında bulundu.

28 Şubat sürecinin sürmekte olduğunu belirten Ceylan, konu hakkında somut delilleri ilerleyen süreçte yargı ve kamuoyu ile paylaşacağını yineledi. 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler