YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Necdet Özel'den sürpriz ziyaret!
Suriye’'ye yönelik hava operasyonunda kullanılıp kullanılmayacağı tartışma konusu olan Adana’'daki İncirlik Üssü gündemdeyken, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel’'den sürpriz bir adım geldi.
Necdet Özel'den sürpriz ziyaret!
07 Kasım 2014 / 11:23 Güncelleme: 07 Kasım 2014 / 11:29

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'’den sürpriz Adana ziyareti. Suriye'’ye yönelik hava operasyonlarında kullanılıp kullanılmayacağı tartışma konusu olan İncirlik Hava Üssü’'nün de bulunduğu kentte bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunan Orgeneral Özel'’e, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar da eşlik etti.

Bölgede inceleme yaptı

Adana Valiliği'’nin resmi internet sitesinde yer alan habere göre; Genelkurmay Başkanı Özel'’in, bölgede çeşitli inceleme ve denetlemelerde bulunmak üzere kente geldiğinin de altı çizildi.

Necdet Öze'l’e Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar ve askeri bir heyetin de eşlik ettiğine dikkat çekildi. Bir dizi temaslarda da bulunan Özel, Adana Valisi Mustafa Büyük'’ü de makamında ziyaret etti.

Vali Büyük'ü ziyaret etti 

Vali Büyük, orgeneraller Necdet Özel ve Hulusi Akar’ı, Valilik Hizmet Binası girişinde karşıladı. Adana Valiliği’ne ait ‘Şeref Defteri’ni de imzalayan Özel ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan Özel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen ziyarette Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve Kara Kuvvetleri Komutanı Hulusi Akar ile bir süre Büyük ile sohbet ettikten sonra Valilik’ten ayrıldı.

 

AKŞAM

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler