YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Necati Şaşmaz'ı aşağılayan zavallılar
Necati Şaşmaz'ı aşağılayan zavallılar
20 Ağustos 2013 23:35
A Haber’de Özge Özsağman’ın moderatörlüğünü üstlendiği usta gazeteciler Avni Özgürel, Salih Tuna ve Müfit Yüksel’in katılımcı olduğu Pazartesi Sendromu’nda dün gece ‘Mısır’daki katliam ve çözüm haritası’ mercek altına alındı.

Oyuncu Necati Şaşmaz'ın Mısır'daki cuntaya tepkisini alkışlayan Salih Tuna, "Şaşmaz, 14 Haziran'da Başbakan ile görüşmesinden sonraki konuşmasında kendisini aşağılamaya çalışanların 'Zavallı' olduğunu ortaya çıkardı" dedi.

Tuna sözlerine şöyle devam etti: "Necati Şaşmaz'ın ayrı bir değeri var. Türk dizileri ABD dizileriyle yarışır düzeyde. Polat Alemdar'ın Ortadoğu ve Uzakdoğu'da karizması çok büyük. Çin'e gitse yolda yürüyemeyecek durumda. Bence Mısır'daki direnişçilere çok önemli bir konuşma yaptı. Hatta içimden şöyle bir şey geçmişti. İlginç.. Kendisiyle görüşmedim ama Rabia Meydanı işgal edilmeden önce canlı bir telefon bağlantısıyla moral konuşması yapabilir mi diye geçmişti içimden. Ama konuşması gerçekten çok anlamlıydı. Dizide 'Polat Alemdar' rolünü canlandırıyor ve uluslararası arenada en çok tanınan Türk oyuncu. 14 Haziran'da Başbakan ile görüşmesinden sonra konuşmasından dolayı adeta linç edilmişti. Şimdi ortaya çıktı aslanlar gibi 'Darbeye karşıyım, Mısır halkının yanındayım' dedi. Onu aşağılamaya çalışanların zavallı olduğu ortaya çıktı."

 

A HABER

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler