YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nazlı Ilıcak'tan ilginç tweet!
Nazlı Ilıcak'tan ilginç tweet!
24 Mart 2014 15:40
Nazlı Ilıcak, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İstanbul mitingindeyken tweetler attı.

Gazeteci yazar Nazlı Ilıcak, dün AK Parti İstanbul mitingi sırasında "Milli gelir artan bir ülkede yolsuzluk olmazmış. Aksine yeni fırsatlar doğar. Kucağına otururlar" şeklinde tweet attı.

"Seçim sonucu ne olursa olsun yolsuzluk iddialarının muhatabı olan herkes hesap verecek. O hesap verilene kadar benim AK Partiyle işim olmaz" diye yazan Iılcak, bir başka tweet'inde de "er geç haklı olan kazanacak" yazdı.

 

ihtiyacı yok
 // osman
ak parti bir ayrıcalıktır sana nasip olmaz zaten...
24 Mart 2014 Pazartesi 22:07
Nazlı hanım, AKP'yle işinizin olmayacağı müjdeniz mutlu etti beni
 // Mühr-ü Süleyman
Ama müjde verirken, bir bayanın, hele hele sizin yaşınızda bir hanımefendinin "Kucağa oturmak" gibi gayri ahlaki benzetmelerinizi, ben size, herşeye rağmen yakıştıramadım.
Ama görülüyorki ve ne yazık ki siz kendinize yakıştırmışsınız,.. ne diyeyim
En iyisi ayrı yollarda olmak, hayırlı yolculuklar...
24 Mart 2014 Pazartesi 20:32
tüh ne yapacağız şimdi
 // depakın
evet arkadaşlar duydunuz mu artık nazlı hanımın ak parti ile işi olmayacakmış :) inşAllah olmaz olmazda el freni görevi gördüğünüz ve belli bir istikrarın üzerine çıkartmadığınız parti ve bu ülke daha yükseklere tırmanır.Bu arada acaba hırsızlığın olmadığı chp döneminde neden artmadı bu milli gelir onlar hiç çalmadı ya neden artmadı halbuki çalınan şeyin azalması lazım çoğalması değil Allah aşkına aklınla konuş nazlı hanım nefsinle değil aklınla tabi kendin kullanabiliyorsan o aklını özgürce...
24 Mart 2014 Pazartesi 17:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler