YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nazlı Ilıcak'tan Gülen'e övgü dolu sözler
Fethullah Gülen'in Başbakan Erdoğan'ın çağrısına uymayarak Türkiye'ye gelmemesini değerlendiren Nazlı Ilıcak, "Gülen ne kadar büyük bir feraset sahibi olduğunu bir kez daha göstermiş oldu" dedi.
Nazlı Ilıcak'tan Gülen'e övgü dolu sözler
29 Ocak 2014 / 15:30 Güncelleme: 29 Ocak 2014 / 20:13

CNN Türk'te yayınlanan Dört Bir Taraf programı yorumcularından Nazlı Ilıcak Fethullah Gülen'in Türkiye'ye gelmemekle büyük bir feraset gösterdiğini söyledi.

Programda 'paralel devlet' iddiası ve Fethullah Gülen'in BBC'ye vediği röportaj gibi konular tartışıldı.

Kadri Gürsel'in yokluğunda misafir yorumcu olarak programa katılan Vatan gazetesi yazarı Hüseyin Yayman Fethullah Gülen'in Türkiye'ye dönmesi gerektiğini söyledi. Hüseyin Yayman'ın görüşlerine katılmayan Nazlı Ilıcak, "Ne kadar büyük bir feraset sahibi olduğunu bir kez daha göstermiş oldu" dedi.

Nazlı Ilıcak açıklamasında şu görüşlere yer verdi;

"Hiç bu fikirde değilim. Çok büyük bir öngörüyle Fethullah Hoca gelmedi. Çünkü Bugün herhalde cezaevine yollanmak üzereydi bu üzerine yapılan hücumları görünce. o bakımdan ne kadar büyük bir feraset sahibi olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

Ilıcak'ın bu açıklamalarından sonra Hüseyin Yayman, "Cezaevine girmesi onu da büyütmez mi?" diye sordu.

Nazlı Ilıcak ise şu cevabı verdi: " Canım niye büyüsün? Bırakın yani adamcığaz bu kadar hastalığı varken cezaevine mi girsin? Şimdi ben bunu pek hoş bulmuyorum bu hayalinizi. Bir kabus gibi gördüğümü ifade edeyim"

Nazlı
 // Ertan
Gelmediğinde bende şaşırmıştım..şimdi görüyorum ki bu iki yüzlü davranışların anlamını iyi biliyormuş o zaman....
29 Ocak 2014 Çarşamba 17:04
YARASI OLAN GOCUNUR !
 // BATUHAN
Hain hayıflı olur.Elbetteki herkes ne ekerse onu biçeceğini çok iyi bilir.Yoksa Feraset sahibi bir insan üç günlük dünyayı ebe dil Ebed olan ahiret hayatına tercih etmez."Kime benziyor sanız ondansınız,Nasıl yaşıyorsanız öyle öleceksiniz,kimi seviyorsanız ahirette onunla haşrolacaksınız.(H.Ş).Ilıcak hanım A. Dilipak'ın bugünkü yazısını okursanız savunduğunuz akıllının akıbetinin kim gibi olacağını öğrenirsiniz.Keşke ABD bıraksa da gelse !...
29 Ocak 2014 Çarşamba 16:51
BİZDE HOCANIN VAAZLARIYLA BÜYÜDÜK....
 // Ahmet KARA
Neyi övüyorsun bana....
Ülke çıkarlarını hiçe sayarak...
Dini siyasete alet etmesini mi?
Yazık....çok yazıkkkk......
29 Ocak 2014 Çarşamba 16:15
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler