YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nazlı Ilıcak'ın yeni adresi belli oldu!
Nazlı Ilıcak'ın yeni adresi belli oldu!
15 Ocak 2014 21:25
Yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarındaki hükümete yönelik eleştirileri sonrası Sabah gazetesi ile yollarını ayıran Nazlı Ilıcak'ın yeni adresi belli oldu.

Yolsuzluk operasyonu başladıktan sonra hükümeti eleştiren yorumları ardından Sabah gazetesinin yollarını ayırdığı Nazlı Ilıcak, daha önce de köşe yazdığı Bugün gazetesinde yeniden yazmaya başlayacak. T24'ün haberine göre Ilıcak Bugün’de Şubat ayının başından itibaren yazmaya başlayacak.

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak'ın CEO'luğunu yaptığı Çalık Holding bünyesinde çıkan Sabah gazetesi, hükümeti eleştiren yorumlarda da bulunan köşe yazarı Nazlı Ilıcak ile yollarını 18 Aralık’ta ayırdı. Ilıcak, Twitter hesabından konuya dair, "Tek cümle ile… Şahsiyetimi kaybedeceğime işimi kaybettim. Allah’ıma şükrediyorum bana yolumu şaşırtmadı" ifadesini kullandı.

Sabah’ın yollarını ayırmasından yaklaşık bir ay sonra Ilıcak, Akın İpek’e ait Koza İpek bünyesinde çıkan Bugün gazetesi ile anlaştı. Ilıcak’ın, bir dönem yazdığı Bugün gazetesinde Şubat başından itibaren yeniden yazmaya başlayacağı öğrenildi.

00:02
 // ŞAHSİYETİN NERDE?
Şahsiyet, haysiyet ister. Yoksa; Firavun ve Ebu Cehil de, bir şahsiyet idi. Sen var, Ananasi'lerle kol kola ol. Ne Haşhaşi'lere, ne de, Ananasi'lere acımayacağız. Evet, acımak ve hüsnü zan bitti....
16 Ocak 2014 00:02
23:16
 // M.N.A.
Allah seni bildiği gibi yapsın iki ayağın çukurda hala alcaklik yapıyorsun firavunlarin tarafında yer alıyorsun galiba senin oğlunun kasetleri şeytana hizmet hareketinin elinde ondan tirsiyorsun...
15 Ocak 2014 23:16
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler