YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nazlı Ilıcak da beddua etti!
Nazlı Ilıcak, Fethullah Gülen'in sözlerini tekrarladı tansiyon yükseldi.
Nazlı Ilıcak da beddua etti!
10 Ocak 2014 / 11:50 Güncelleme: 10 Ocak 2014 / 15:45

Gazeteci Yazar Nazlı Ilıcak, CNN Türk'te yayınlanan Dört Bir Taraf programında Fethullah Gülen'in yaptığı bedduayı tekrarladı.

Nagehan Alçı'nın yerine YeniŞafak Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi'nin katıldığı programda, sık sık Selvi ile Ilıcak arasında tartışmalar yaşandı.

Programın son dakikalarında Nazlı Ilıcak, tıpkı Fethullah Gülen'in yaptığı gibi sözlerini tekrarladı.

Ilıcak programda şunları söyledi:

"Fethullah Hoca'nın söylediği üslupla söylüyorum, cemaat böyle bir komplo içindeyse, Allah onların yuvalarına ateş getirsin, ama onlar böyle bir komplo içinde değilken, herşeyi onlara nisbet ederek, onlara fenalık yapmak isteyen ve bir sürü suçsuz insanların ayaklarını kaydıran, oralara buralara bir kıyım yapıyorsa bir takım insanlar, sırf kendi yolsuzluklarını örtmek için, eğer yapıyorsa, Allah onların ocaklarını söndürsün, onların yollarını kessin diyorum."

Ilıcak'ın bu sözleri üzerine Abdülkadir Selvi araya girerek, "Nazlı Hanım epey mesafe almış cemaat konusunda anlaşılan, bedduayı dahi oradan almış" dedi.

İşte o anlar:

KİM BU KADIN
 // METİN2735
BAKIYORUMDA BU GÜNLERDE HERKES CEMAATCİ OLMUŞ.ARTIK İMANLI İMANSIZ BİRBİRİNE KARIŞTI.AKP İÇİN İMANSIZ KESİMLER İMANA GELDİ GALİBA....
10 Ocak 2014 Cuma 16:11
DÖNEK OLMAMAK !
 // BATUHAN
Bir sözde yazar menfaati için Çarkçı kemali sollarsa karekterini yaşıyor demektir. Galiba şu yurt yaptırman diyen adamın akıbetine uğramaktan korkuyor, veya The diyalogcularla paslaşarak hortumlarının açılmasını bekliyor. Görülüyorki dersine iyi almış seviyesini belirlemiş.İslamdan bihaber aynı The bedduacı gibi....
10 Ocak 2014 Cuma 13:50
Eskiler der ki
 // Şahin Sevim
Hani bir atasözümüz var KÖPEĞİN DUASI KABUL OLSAYDI GÖKTEN KEMİK YAPARDI...
10 Ocak 2014 Cuma 13:08
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler