YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
NATO'dan Türkiye'ye küstah PKK uyarısı!
NATO'dan Türkiye'ye küstah PKK uyarısı!
22 Eylül 2015 14:44
NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu PKK’ya karşı yapılan hava saldırıları konusunda uyardı.

BBC’ye telefon bağlantısıyla konuşan NATO Genel Sekreteri, hava saldırılarının PKK ile olan barış sürecini tehlikeye soktuğunu söyledi. Stoltenberg ”her ülkenin kendini savunma hakkı vardır. Türkiye’nin de terörist saldırılara karşı savunma hakkı vardır. Ama, bu savunma ölçüler içinde kalmalı ve gereksiz yere sorun daha da büyütülmemelidir” dedi. Stoltenberg, “bir terörist saldırı, sorunun barışçıl ve siyasi yollarla çözüm çabalarını engellememelidir” diye konuştu.

TÜRKİYE, NATO OLMADAN DA KENDİNİ SAVUNABİLİR

Stoltenberg “Türkiye, kendini NATO olmadan savunabilir” dedi. Stoltenberg Türkiye’nin, ABD’nin öncülüğünde IŞİD’e karşı savaş için kurulan uluslararası askeri koalisyona büyük katkısı olacağını düşünmediğini söyledi. Stoltenberg “Türkiye’nin büyük bir ordusu ve güçlü güvenlik güçleri var. Bu nedenle gelecekte Türkiye’ye askeri bir destek söz konusu değil. Türkiye kendini NATO olmadan da savunabilir” şeklinde konuştu.

kime niçin destek veriyorsun
 // Muhafız
Acaba Nato Genel Sekreteri;İsrail Filistin'de binlerce insanı çoluk çocuk, kadın demeden acımasızca katlederken,yeni çıkarttığı kanunla taş atan çocukları bile terörist yerine koyup,gerçek mermilerle öldürürken ,Amerika'nın Afganistan'da Taliban terör örgütü ile mücadele ediyorum diyerek binlerce masum insanı Pakistan sınırında öldürürken ölçülü güç kullanın diye İsrail'i,Amerika'yı neden ikaz etmiyorsunuzda söz konusu Türkiye olunca mı ikaz etme ihtiyacı duyuyorsunuz???!!!...
22 Eylül 2015 Salı 19:44
HAK İLE BATIL SAVAŞI
 // Kara Murat

İYİ İLE KÖTÜ HAKLI İLE HAKSIZIN SUÇLU İLE SUÇSUZUN MÜCADELESİ

TAM GAZ DEVAM EDİYOR!!!...
22 Eylül 2015 Salı 16:59
nato sekreteinin mesajı hk.
 // sami erdem
bu söylediklerini çocuk katili israile de söylede görelim ne kadar delikanlısın.türkiye de senin bildiğin eski türkiye değil...
22 Eylül 2015 Salı 14:56
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler