YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
NATO: Rusya'nın ihlalinin yanlışlıkla olmadığını düşünüyoruz
NATO Genel Sekreteri yaptığı açıklamada "Rusya'nın Türk hava sahasını ihlalinin yanlışlıkla olmadığını düşünüyoruz, aldığımız istihbarat bunu gösteriyor" dedi.
NATO: Rusya'nın ihlalinin yanlışlıkla olmadığını düşünüyoruz
06 Ekim 2015 / 12:03 Güncelleme: 06 Ekim 2015 / 13:31

Rusya'nın, hava sahamızı ikinci kez ihlal etmesine ilişkin Rusya'dan yapılan açıklamada "Türkiye'nin ikinci ihlal konusundaki iddiasını araştırıyoruz." denildi.

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg, "Rus güçlerinin Suriye'de toplandığını ve güçlendiğini gördük ama sayı veremeyeceğim. Kara birlikleri de var, hava güçleri de var, deniz birlikleri de var. Rusya'nın askeri güçlerini artırdığını görmekteyiz. Son haftalarda gördüğümüz bu."

Rusya'dan NATO'ya cevap
 
NATO'nun Rusya'ya yönelik hava ihlali eleştirilerine Rusya'dan cevap geldi.

Rusya: "NATO, Türk hava sahasını yanlışlıkla ihlal etmemizi  Suriye'ye önelik hava saldırılarımızı saptırmak için kullanıyor." dedi.

 // fatih
Bunlar da ha bire körüklüyorlar :) Gaza gelmeyiz kardeşşşş, geçti o günler......
06 Ekim 2015 Salı 12:52
 // Rasim DUMAN
Turkiye'yi Rusya'ya karsi tahrik etmeye calisiyorlar. En arzu ettikleri sey, Turkiye ve Rusya'yi kapistirmak ; buna muvaffak olamazlarsa, en azindan bu iki ulkenin arasini acmak, iliskileri bozmak. Turkiye'ye yeni bir Kirim Harbi ( 1853-1856 ) faciasi yasatarak, ekonomimizi mahvetmek ve bizi kendilerine yeniden ram'etmek istiyorlar. Cok sukur ki bu cesit oyunlara karsi "serbetliyiz"....
06 Ekim 2015 12:48
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler