YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
NATO o fotoğrafı kaldırdı ama...
FETÖ zanlısı firari Uğurlu'nun 26 Temmuz'da NATO toplantısına katıldığını gösteren fotoğraf, Türkiye'nin hassasiyetleri dikkate alınarak NATO tarafından kaldırıldı. Ancak Uğurlu'nun da toplantıya katıldığına ilişkin ifade kullanılmadı.
NATO o fotoğrafı kaldırdı ama...
13 Ağustos 2016 / 08:02 Güncelleme: 13 Ağustos 2016 / 08:04

ABD'nin Virginia eyaletindeki NATO karargahında görevli olan ancak FETÖ'nün darbe girişiminin ardından Türkiye'ye dönmeyerek Amerikan makamlarından sığınma istediği belirtilen Uğurlu ile ilgili belirsizlik sürüyor.

FOTOĞRAF KALDIRILDI, AÇIKLAMA YOK

NATO, Türkiye'nin hassasiyetlerini dikkate alarak fotoğrafı bugün kaldırdı. Haberde, Uğurlu'nun da toplantıya katıldığına ilişkin de bir ifade  kullanılmadı.

İHRAÇ EDİLMİŞTİ

İzmir Cumhuriyet Başsavcıvekili Okan Bato, "İzmir'deki askeri casusluk  soruşturması"ndaki usulsüzlükler ile bazı bilgilerin sızdırılmasına ilişkin inceleme ve elde edilen belgeler doğrultusunda "FETÖ/PDY'nin Türk Silahlı 

EZDİRMEYİN KENDINİZİ. 80 klasörle oyalanmayın
 // hursit dilaver
amerikalılar unutmuş demeyin. onların her hareketinin bir manası vardır.bakın 27 ağustosa kadar görevde diyorlar. ne görevi bu.adam 16 temmuzda ordudan atılmış hiç bir yetkisi yok.ama amerika görevde sayıyor.ESASEN BU çeteci ADAMLAR İÇİN 80 KOLİ DOSYA GÖNDERMEK GEREKMEZ.EMEK VE ZAMANINIZA YAZIK. ver diyeceksiniz.vermezse gerek yok deyip, siz başka eylem yapacaksınız. öyle dosyalar gönderipte KENDİNİZİ HALA EZDİRMEYİN.CİDDİYE ALINMAZ VE OYALANIRSINIZ.feto için de bunlar için de.
...
13 Ağustos 2016 Cumartesi 14:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler