YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
NATO, İstiklal Caddesi'ndeki terör saldırısını kınadı
NATO, İstiklal Caddesi'ndeki terör saldırısını kınadı
19 Mart 2016 15:47
NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, İstiklal Caddesi'ndeki terör saldırısını güçlü şekilde kınadı. Yapılan açıklamada Tüm NATO müttefikleri, Türkiye'nin yanında ve terörün her türlüsüyle mücadelede birlikte duruyor" ifadelerine yer verildi.

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, İstiklal Caddesi'ndeki terör saldırısını güçlü şekilde kınadı.

Stoltenberg, Beyoğlu'ndaki terör saldırısıyla ilgili yazılı bir açıklama yayımladı. Bunun masum siviller ve NATO müttefiki Türkiye'yi hedef alan başka bir terör saldırısı olduğunu kaydeden Stoltenberg, kurbanların aileleri ve Türk halkının acısını paylaştığını belirtti.

NATO Genel Sekreteri, "Terörizme hiçbir şekilde meşruiyet addedilemez. Tüm NATO müttefikleri, Türkiye'nin yanında ve terörün her türlüsüyle mücadelede birlikte duruyor" ifadesini kullandı.


AA

yalan
 // murtaza
kınayın herkez kınıyor, kınayın anasını satayım, başka bir halt yediğiniz yok zaten....
19 Mart 2016 21:33
olmuyor,olmuyor,olmuyor..
 // hursit dilaver
bunların taziyesini kabul etmeyin diyeceğim ama,adamlar' ,iyi de, siz cadır brükselde iken geldiniz ama biz ayıp olmasın diye bayraklarını indirttik. daha ne yapalım.ayıpladık işte.. ama sakın silah verdin,adamları saklıyorsun falan deyip cumartesi pazarımızı rezil etme' derlerse.. O BRÜKSELE CADIRI SÖKTÜRMEDEN GİTMEYECEKTİNİZ EFM.....
19 Mart 2016 Cumartesi 18:53
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler