YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nabi Avcı: Messi, teknik direktör olmamı istiyor
Mili Eğitim Bakanı Nabi Avcı, istifa ettiği yönündeki haberlerleri tiye alarak "Muhtelif teklifler var. Messi jübile yapmadan Barcelona’nın teknik direktörü olmamı istiyor" dedi.
Nabi Avcı: Messi, teknik direktör olmamı istiyor
25 Ekim 2013 / 17:41 Güncelleme: 25 Ekim 2013 / 17:41

Mili Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın Eskişehir’den Belediye Başkan aday adayı olmak için Milli Eğitim Bakanlığı’ndan istifa ettiği yolundaki haber Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ı kahkahalarla güldürdü.

Çağlayan'ın "Gülmem geçtikten sonra açıklama yapın" demesi üzerine Bakan Nabi Avcı, "Muhtelif teklifler var. Messi jübile yapmadan Barcelona’nın teknik direktörü olmamı istiyor" dedi.

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın memleketi Muş’a yaptırdığı Meslek Yüksekokulun (MYO) açılışına Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile birlikte katılan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Eskişehir Belediye Başkan aday adayı olmak için görevinden istifa ettiği yolundaki haberleri soran gazetecilere esprili yanıt verdi. Bakan Avcı, soruyu yanıtlamaya hazırlanırken Bakan Zafer Çağlayan kahkahalarla gülmeye başladı. Adının verildiği MYO yerleşkesinde Zafer Çağlayan"Sayın Bakanım gülmem geçtikten sonra açıklama yapın" diye ricada bulundu.

Bakan Nabi Avcı daha sonra "Muhtlif teklifler var. Messi illaha ben jübilemi yapmadan Barcellona’nın teknik direktörü olarak 'gel' diyor. Los Angeles Lakers'den teklif var. Michael Jordan’dan sonra zor durumda kalmışlar. Hepsini değerlendireceğim. Ama Barcellona ciddi anlamda ısrarlı. Kısaca teklif çok. Los Angeles ciddi görünüyor. Gerekli cevabı aldınız. Lütfen bunu merkeze geçiniz" diye konuştu.Avcı’nın bu açıklamasından sonra Bakan Zafer Çağlayan, "Sayın bakanımın daha çiçeği burnunda. Hocamın bakanlığından sıkılan var, herhalde" dedi.

 

DHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler