YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nabi Avcı: Mahkumlara af çıkmayacak
Nabi Avcı: Mahkumlara af çıkmayacak
03 Haziran 2015 08:54
'Mahkumlara af çıkacak mı? sorusu sorulan Nabi Avcı, mahkumlara af çıkmayacağını açıkladı. Mahkum yakınları seçimlerden önce mahkumlar için af yasasının çıkarılmasını talep etti.

ESKİŞEHİR'de seçim çalışmalarını sürdüren Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya bir kadın 'Eşim cezaevinde af ne zaman çıkacak?' sorusunu yöneltti. Bakan Avcı, "Af yok. Af çıkması gibi bir durum söz konusu değil" diye cevap verdi.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Eskişehir'in İki Eylül Caddesi'ndeki esnafları ziyaret edip, yolda karşılaştığı vatandaşlarla sohbet etti. Bir kadın Bakan Avcı'ya 'Hocam eşim cezaevinde af ne zaman çıkıyor?' diye sordu. Bakan Avcı da, "Af yok" deyince kadın bu kez 'Çıkacak diyorlardı' dedi. Bakan Avcı, "Af yok. Af çıkması gibi bir durum söz konusu değil. Bugüne kadar yapamayacağımız bir şeyin sözünü vermedik" diye konuştu. 

Etiketler: ,
 // Emine
Yalvariyoruz af yada denetimli serbestlik iki yıl olsun suçsuz yere yatan kişilerde var içerde devlet büyüklerimiz den rica ediyorum Allahım Teşekkür ederim Sayın Başkanım af verin yalvaririm...
31 Aralık 2015 21:27
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler