YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Nabi Avcı hastaneye kaldırıldı
Başbakan Erdoğan'ın eski Başdanışmanı ve "AK Parti" Eskişehir 1. sıra milletvekili adayı Nabi Avcı hastaneye kaldırıldı.
Nabi Avcı hastaneye kaldırıldı
13 Mayıs 2011 / 17:21 Güncelleme: 13 Mayıs 2011 / 17:31

Yoğun tempo nedeniyle yorgun düştüğü belirtilen Avcı'nın birkaç gün hastanede müşahade altında tutulacağı belirtildi.

Alınan bilgiye göre, Avcı, dün gece saat 23.00'e kadar kentteki seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya geldi. Daha sonra evine gelerek dinlenmeye başlayan Avcı'da 23.30 sularında baş dönmesi ve aşırı ateş görüldü. Durumu danışmanlarına ve partililere bildiren Avcı, hemen otomobille Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Avcı, acil servisteki ilk tedavisinin ardından Nöroloji servisinde müşahade altını alındı.

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Fidan, Avcı'nın gece baş dönmesi ve aşırı ateş şikayetiyle hastaneye getirildiğini söyledi. Avcı'ya Yunus Emre Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde yapılan müdahalede aşırı yorgunluk, tempo ve strese bağlı olarak (vertigo) baş dönmesi tanısı konduğunu belirten Dr. Fidan, "Avcı, şu anda hastanemizin Nöroloji servisinde müşahade altında. Kendisi birkaç gün hastanemizde kalacak. Durumu da gayet iyi. Herhangi bir sıkıntı yok. Birkaç gün sora kendisini taburcu edeceğiz." diye konuştu..

Cihan

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler