YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Yeşil soruşturma açılınca ABD'ye kaçtı!
Latif Erdoğan’ın AHaber’de Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkanı Mustafa Yeşil hakkında yaptığı açıklamalardan sonra savcılık harekete geçmişti.
Mustafa Yeşil soruşturma açılınca ABD'ye kaçtı!
18 Mayıs 2015 / 09:10 Güncelleme: 18 Mayıs 2015 / 09:12

Bu gelişmelerin ardından ABD’ye kaçan Mustafa Yeşil Samanyolu Haber’e çıkarak tehdit gibi açıklamalar yaptı. Savcılığın soruşturma açtığı diğer isim olan Harun Tokak ise uzun bir süredir İsrail imamı olarak Kudüs’te görev yapıyor.

Latif Erdoğan'ın Ahaber'de yaptığı açıklamaların yankısı sürüyor. Meral Akşener ve Kemalettin Özdemir hakkında kurgu-iftira kasetini Latif Erdoğan'a izlettirmek isteyen Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkanı Mustafa Yeşil'e savcılık soruşturma başlatmıştı.

Mustafa Yeşil apar topar ABD'ye kaçtı!

Savcılığın soruşturma haberinin medyada yeralmasının ardından Mustafa Yeşil soluğu ABD'de aldı. Bu gece Samanyolu Haber'e çıkan Mustafa Yeşil Latif Erdoğan, Turkuvaz medya, AK Parti iktidarı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tehditler yağdırdı. Hakkındaki iddialara cevap vermek yerine hakaret etmeyi tercih eden Mustafa Yeşil neden ABD'ye kaçtığını da açıklamadı. Mustafa Yeşil'in ne zaman Türkiye'ye geleceğin bilinmezken savcılık Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı çevresinde dolaşan seks kasetleri iddialarını araştırıyor.

Hürriyet'e kaset servis eden Harun Tokak İsrail'e kaçtı

Fetullah Gülen'e dava açtığı için Fetullahçı polisler tarafından seks kaseti çekilerek Hürriyet gazetesine servis edilmesi de Savcılar tarafından soruşturuluyor. Akit yazarı Hasan Karakaya'nın "bize Nuh Mete Yüksel'in seks kasetini Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Eski Başkanı Harun Tokak getirdi, biz yayınlamayınca Hürriyet'te yayınlandı" açıklamasından sonra savcılık Harun Tokak'ı da mercek altına almıştı. Seks komplolarının iddiaları kapsamında hakkında Savcılık tarafından soruşturma yapılan Harun Tokak bir süredir İsrail imamı olarak Kudüs'te yaşıyor. Gözaltına alınma korkusu ile Türkiye'ye gelemeyen Harun Tokak, Hürriyet'e servis ettiği seks kaseti hakkında sessizliğini koruyor.

Kasetçi polisler Gülen'in kurumlarında çalışıyor

Öte yandan Nuh Mete Yüksel'in avukatlık bürosunda seks kasetini çeken Fetullahçı polislerin emekli olarak Gülen'in kurumlarında çalıştığı öğrenildi. İsimleri ve çalıştığı kurumları tespit edilen polisler de soruşturma kapsamında araştırılıyor.

 

AKŞAM

türkiye açıkhava tımarhanesidir!
 // kanal a fun
israil imamı nedir aklım havsalam almıyor sion protokollerinde bolca geçen üst düzey kişilerin şantajj yapılacak bilgileri toparlanır zamanı gelince ortaya sürülür maddesini resmen uygulamışlar tecessüs hucurat süresinde yasaklanmıştır Allah hepimizi bu yapının şerrinden korusun!...
18 Mayıs 2015 Pazartesi 11:12
 // mustafa
Latif Bey birşeyler biliyorsa polise, savcıya anlatsın. millete haber vermek için mi? böyle zamana yaymış....
18 Mayıs 2015 07:26
Ya bi kere de serî olun ya hu.!
 // Abdullah
Ya bi kere de serî olun ya hu.! Şantaj kasetleri kozmik depo başkanı bu herif, bekler mi sizin prosedürünüzü?...
18 Mayıs 2015 Pazartesi 04:19
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler