YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa, Şükrü ve Halit Boydak gözaltına alındı
Mustafa, Şükrü ve Halit Boydak gözaltına alındı
29 Temmuz 2016 08:24
Gözaltına alınan Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Boydak ve Yönetici Halit Boydak'ın evinde arama yapılıyor

Kayseri'de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Kayseri Sanayi Odası Başkanı ve Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Yönetim Kurulu üyesi Şükrü Boydak ve yöneticilerden Halit Boydak bu sabah polis tarafından gözaltına alındı.

Kayseri Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) ekipleri bu sabah saat 07.00 sıralarında Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, eşi Aliye, iki gün önce 'örgütün ablası' suçlamasıyla tutuklanan Yönetim Kurulu üyesi Şükrü Boydak ve şirket yöneticilerinden Halit Boydak'ı gözaltına alarak evlerinde arama yaptı.

Boydak Holding CEO'su Memduh Boydak daha önce kuruluşa yönelik operasyonda tutuklandı ve halen Ankara'da cezaevinde bulunuyor. Boydak Holding'in bir süre cezaevinde kaldıktan sonra tahliye edilen eski Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak için de gözaltı kararı verildi. Hacı Boydak'ın, rahatsızlığı nedeniyle İstanbul'da ameliyat olduğu ve halen hastanede yattığı belirtildi.

 

DHA

belki kandırırım sandı ama yemediler..
 // atiker
şehit ailelerine ikibuçuk milyon yardım açıkaladılar dün bize dokunmasınlar biz değiştik mesajı ama devlet yemedi fetönün tüm yurtlarında okullarında birimlerindeki mevruşat çekyat mobilya ve yataklar boytak holdingten bi araştırılsın bunlara maddi kaynak sağlayan en büyük şirket bunlardır paralelin kayseri ayağı çok dikkatlice iyi araştırılmalı konyada öyle para organize sanayiler nerde çok bunlar orda çöreklenmişlerdir koskep baştan ayağı iyice incelenmeli ak parti dönemindeki ihaleler öyle......
29 Temmuz 2016 Cuma 11:06
Haci Boydak'i
 // uykucu
niye almamislar ki?...
29 Temmuz 2016 Cuma 08:31
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler