YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Koç'tan ilginç bir icraat daha
Mustafa Koç'un denize tuvaletini yapma olayının perde arkasına ulaşıldı. Milyarder işadamının 38 metrelik lüks yatında tam 10 tane tuvalet vardı. Ancak o tercihini açık havadan yana kullandı! Koç'un teknesinde Türk bayrağı olmaması da diğer bir skandal.
Mustafa Koç'tan ilginç bir icraat daha
21 Eylül 2013 / 11:39 Güncelleme: 21 Eylül 2013 / 15:37

Türkiye, dünyanın sayılı zenginleri arasında yer alan Koç Ailesi'nden gelen heberle sarsıldı. Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç denize tuvaletini yaptı. Skandal ise objektiflere yansıdı. 

5 yıldızlı otelden farksız

Denizi tuvalet olarak kullanan işadamının babası Rahmi Koç, "Deniz Temiz Derneği"ni kurdu. Mustafa Koç da babası gibi çevreci tutumuyla ünlendi. Akdeniz foku Badem'in manevi babası oldu. Gezi'cileri destekledi. Geçtiğimiz günlerde ise Bermuda bayraklı "Caressa K" adlı yatıyla Bodrum'da denize açıldı. İşadamının 38 metrelik, 5 yıldızlı otelden farksız olan yatında tam 10 tane tuvalet vardı.

Kimseden ses çıkmadı

Buna rağmen işadamı, tercihini açık havadan yana kullandı. Denize tuvaletini yaptı. Mustafa Koç, denizi kirlettikten sonra yatının içine girip, arkadaşlarıyla koyu bir sohbete daldı. Gözler ise Koçlar'a çevrildi. Ancak kimseden açıklama gelmedi. Aileye yakın kaynaklar ise "Görmedin, duymadım, bilmiyorum" demekle yetindi.

 

TAKVİM

15:51
 // Oktay D Gezer
DİA(açılım:Denize İşeyen Adam)'a karşı bir müeyyide yok mudur?Bir önlem alınmazsa ya bundan sonra alenen denize pisler ve/veya bizim gibi fakir-fukara garip-guruba takımı tuvalet parası vermek yerine bu Anlı/Şanli Koçu/Tekeyi taklit eder;benden söylemesi!!!...
21 Eylül 2013 15:51
BU NEDIR LO!? AĞAYA 3ELEŞ
 // MAHO AĞA
Evet, bir Kemal Sunal film repliği daha gerçek oldu. ''ulan şimdi ben bu umumi helaya 'biiiip'cağım, bir başkası gelip benin 'biiip'mun üstüne 'biip'cak ölemi! Yığın la!'' bu faşo ağa da kendini ''bele bişey'' sanıyor....
21 Eylül 2013 Cumartesi 14:27
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler