YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Koç hayatını kaybetti
Kalp krizi geçiren Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un sevk edildiği Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nde hayatını kaybettiği bildirildi.
Mustafa Koç hayatını kaybetti
21 Ocak 2016 / 11:53 Güncelleme: 21 Ocak 2016 / 13:27

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un sevk edildiği Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nde hayatını kaybettiği bildirildi.

Bu sabah spor yaparken kalp krizi geçiren ve ilk müdahalesi Beykoz Devlet Hastanesi'nde yapıldıktan sonra Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'ne sevk edilen Mustafa Koç ile ilgili hastanenin Genel Müdürü Erhan Bulutcu gazetecilere açıklama yaptı.

foto-473.jpg

Bulutcu, "Sayın Mustafa Koç'u hem Beykoz Devlet Hastanesi'nde hem de Amerikan Hastanesi'nde doktorların tüm müdahalelerine rağmen evinde geçirdiği kalp krizi sonucu kaybettik. Hepimizin başı sağolsun. Söyleyeceğim bir şey yok" dedi.

Bir gazetecinin "En son devlet hastanesinde yapılan müdahalelerde hayata döndürüldüğü yönünde bilgiler var" şeklindeki cümlesi üzerine Bulutcu, "Böyle spekülasyonlara cevap vermek istemiyorum. Söylediğim tek net şey şu; Evinde geçirdiği kalp krizi sonucunda. Bizler de Beykoz Devlet Hastanesi'ndeydik. Maalesef buraya da getirmemize rağmen kendisini kalp krizi sonucu kaybettik" diye konuştu.

Bulutcu, "Ne kadar müdahale ettiniz" şeklindeki soru üzerine yaklaşık 4 saat müdahale edildiğini söyledi.

Genel Müdür Bulutcu, "Bir rahatsızlığı var mıydı?" şeklindeki soruya cevap vermek istemediğini bildirdi.

baş sağlığı
 // zehra
Mustafa Koç'un ruhunun ölümsüz olmasi için cesedenin yakilip küllerini ganj nehrine atilsin en azından belki parasinin kalan kismini orda harcar...
21 Ocak 2016 17:54
 // Ömer
göbekli tepe ziyareti esnasında 45 derece sıcaklık altında rahatın için bekleyen vatani görev diye askere gönderilen gençler seni cehennem ateşinde koruyabilecekler mi? Allahın laneti zalimlerin üzerinden eksik olmasın.....
21 Ocak 2016 17:14
Yerli Tank
 // adim
Yerli Tank yapmanın bedelimi?...
21 Ocak 2016 Perşembe 16:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler