YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Destici'den Alperenlere cevap
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Alperen teşkilatını yok saymadığını, parti içinde sesini yükseltenler ve yükseltmeyenlerin olduğunu ve seçim sürecinde izleyecekleri yol haritasını anlattı.
Mustafa Destici'den Alperenlere cevap
23 Temmuz 2014 / 09:15 Güncelleme: 23 Temmuz 2014 / 10:31

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Kanal A'da yayınlanan Fatin Dağıstanlı'nın sunduğu "Türkiye'nin Seçimi" programına katıldı. Dağıstanlı'nın sorularını yanıtlayan Destici, Alperenlerin açıklamalarıyla ilgili açıklama yaptı.

Alperen teşkilatını yok saymadığını ifade eden Destici şöyle konuştu:

Bizim partimizin kurulları belli. Bu kurullardan sorumlu arkadaşlarımız kendi bağlı bulunduğu teşkilatlarla istişare yaptılar. Sadece mevcut yöneticilerimizle değil, önceden görev yapmış üyelerimizle, yöneticilerimizle görüştük. Her siyasi parti içerisinde biri sesini yükseltebilir, biri yükseltmeyebilir. Biz BBP olarak Türkiye'nin en demokratik partisiyiz.

Ekrana çıkan üç arkadaşımız oldu. Bunlardan zaten sadece bir tanesi Tayyip Bey'in desteklenmesi gerektiğini söylüyor. Diğer iki arkadaş da tarafsız kalınması gerektiğini söylüyor. İstişarede alınan kararlara uyulmalıdır.

"Alperen teşkilatını yok saymıyorum"

Alperen teşkilatını yok saymıyorum. Ben Alperen Ocakları'nın başkanına da fikirlerini sordum.

Cumhurbaşkanlığı seçimine Türkiye teknik olarak bakılmalı. Bu kadar birbirine yakın tabanların gerilmesi anlamsız. Neden bize adaylık vermiyorlar? Neden önümüzü kapatıyorlar? Neden hazine yardımı alamıyoruz? Bizim demokratik tercihimize saygı duyulması lazım. Biz bu kararımızla kimseyle yan yana veya aynı fotoğrafta değiliz. Biz sonuna kadar bu kararımızın sonuna kadar arkasındayız. Tabi herkes sandıkta haklarını kullanma hakkına sahip.

2015'te de BBP bugüne kadar çizdiği fikir ve misyonla hareket edecektir.

 

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

KANALAHABER.COM/ÖZEL İÇERİK

halidetonga@kanalahaber.com

Ak parti yapınca hoş BBP yapınca HOP
 // Y.POYRAZ
Programı sonuna kadar izledim dürüstçe adilce cevaplar verdi, Rahmetli Muhsin Başkanın kemiklerini sızlatcakda bişey yapmadı. Sizler 1974 de CHP ile koalisyon yaparken bişey yoktu ? Chp vekilleri Bakan yaparken bişey yoktu ? Ekmeleddini BBP destekleyince hain mi oldu ? Paralel diyorsunuz, 12 yıldır devlete sızmasına sizler müsade ettiniz.....
24 Temmuz 2014 Perşembe 08:39
Deste Deste geliyo galiba
 // Daima millet,Daima hizmet
Muhsin Başkanın kemiklerini sızlantın ya helal olsun sana desteci senidemi satın aldılar parelelciler yazık yazık.sizin gibi düşünenlere yazıklar olsun kurban olun siz Muhsin başkana...
23 Temmuz 2014 Çarşamba 14:51
Yazıklar olsun
 // A.SAĞ
Yani hazine yardımı alamıyorsun diye komünist partiyle paralel hareket ediyorsun! Para için Milletini satana adamsın yani......
23 Temmuz 2014 Çarşamba 08:18
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler