YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mustafa Armağan'dan bomba 'Atatürk' paylaşımı
Yakın tarih konusundaki çarpıcı araştırmaları ile tanınan yazar Mustafa Armağan'ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım Twitter'ın en çok konuşulanları arasına girdi
Mustafa Armağan'dan bomba 'Atatürk' paylaşımı
20 Ağustos 2014 / 07:50 Güncelleme: 20 Ağustos 2014 / 09:49

Özellikle yakın tarih konulu kitapları ile adından sıkça söz ettiren tarihçi-yazar Mustafa Armağan'ın Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ilgi odağı oldu.

Mustafa Kemal Atatürk'le ilgili geçmişte yayınlanan skandal bir manşeti paylaşan Armağan, mesajına, "İstenmeyen bebek olur da istenmeyen baba olmaz mı? Babalıktan ve 'ata'lıktan reddetmek istediğim biri var da." notunu düştü.

rs1-067.jpg

Mustafa Armağan'ın paylaştığı ve bir dönemin gazetecilik seviyesinin hangi vaziyette olduğunu gösteren 'Atatürk yarım bir ilahtır, Türklerin babasıdır' başlıklı gazete kupürü sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yerini aldı.

 

YENİ AKİT

12:15
 // ATAMAYMUN
Gerçek ama acı... İnsan annesi ile yaşamayan birine nasıl baba der. Kan bağımız akrabalığımız da yok, bize yakın manevi düşünceleri de yok... İlla ata aranıyorsa, atamız Hz. Adem'dir. Bize yakın olan ve hislerimize akraba olan, Tayyib Baba'dır. Ne çelişki, ne de ironi var bu yorumda. Üstelik insanın atası maymundur diye saçmasapan bir tezde de bulunmuyorum....
20 Ağustos 2014 12:15
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler