YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muş'ta bomba yüklü araç havadan vuruldu!
Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Muş'un Şenkaya kırsalına düzenlenen hava harekatında bir bombalı araç havadan vuruldu.
Muş'ta bomba yüklü araç havadan vuruldu!
27 Eylül 2016 / 07:39 Güncelleme: 27 Eylül 2016 / 09:45

Askeri kaynaklardan edinilen bilgiye göre, alınan istihbarat üzerine dün 23.15 - 23.47 saatlerinde Muş'un Şenyayla kırsalına hava harekatı düzenlendi.

Hava Kuvvetleri Komutanlığına bağlı uçaklarca yapılan harekatla bomba yüklü bir araç, iki sığınak ve iki silah mevzisi imha edildi.

Harekatın ardından uçaklar üslerine döndü.

KANDİL'DEKİ TERÖR YUVALARI YERLE BİR EDİLDİ

Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) düzenlediği harekatla Irak kuzeyindeki Kandil bölgesinde terör örgütünün barınak olarak kullandığı sığınak ile bir mühimmat deposu içindeki teröristlerle birlikte imha edildi.

Askeri kaynaklardan alınan bilgiye göre, dün 21.00-22.00 saatlerinde Irak kuzeyindeki Kandil bölgesine, alınan anlık bir istihbarat üzerine Hava Kuvvetleri· Komutanlığına ait savaş uçakları ile harekat düzenlendi.

Harekatta, teröristlerin barınak olarak kullandığı toprak altı sığınak ve bir mühi·mmat deposu ateş altına alınarak içindeki teröristlerle birlikte imha edildi. Görevlerini başarıyla icra eden savaş uçakları emniyetle üslerine döndü.
AA

 // Engin
Terör örgütünün inlerinde vurmak gerekiyor ininden başını dışarı çıkartımı geberteceksin bu pislikleri...
27 Eylül 2016 22:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler