YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Murat Kelkitlioğlu o bildiriyi yazan ismi açıkladı!
Murat Kelkitlioğlu o bildiriyi yazan ismi açıkladı!
16 Ocak 2016 19:30
Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu, 1128 akademisyen tarafından imzalanan skandal bildirinin Koray Çalışkan tarafından oluşturulduğunu açıkladı.

A Haber'de yayınlanan Memleket Meselesi programına ANAP’lı Eski Bakan Bülent Akarcalı ve Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu konuk oldu. Kelkitlioğlu, bin 200 akademisyenin imza attığı skandal bildiriyi Koray Çalışkan'ın hazırladığını açıkladı. Eski bakan Akarcalı da, metnin akademik bir metinden ziyade PKK'nın kaleminden çıkmış bir metne benzediğini söyledi.

BÜLENT AKARCALI: PKK'NIN KALEMİNDEN ÇIKMIŞ BİR METİN

Bu metnin akademik bir metin olmadığını, doğrudan doğruya PKK'nın kaleminden çıkmış bir metin olduğunu çok açık ve seçik bir şekilde görüyoruz. Ben bunu ciddi bir şekilde inceledim. 

MURAT KELKİTLİOĞLU: O BİLDİRİYİ KORAY ÇALIŞKAN YAZDI

Bu bildiri çok sık haber bültenlerinde konu olan, Koray Çalışkan tarafından hazırlandı ve bu bildiri ilk önce de Koray Çalışkan tarafından paylaşıldı. Bundan önceki Koray Çalışkan skandallarına baktığınız zaman zaten oturuyor.

devlet gerçekleri araştırmalıdır...!!!
 // Muhafız
TC DEVLETİ derhal bu devlete ihanet bildirisini hazırlayan ve bu bildiriye imza atanları araştırıp gerçekleri halkına, milletine açıklamalıdır.Bu kişilerin kaç tanesi Türk kimliği adı altında ermeni asıllıdır? Bu kişilerden kaçı Mason localarına kayıtlıdır? ,Kaçı Türk kimliği ile gerçekte Sabetaisttir? Bu kişilerin kaçı Atatürkçülük kisvesiyle gerçekte Mason localarının, Sabetaistlerin maşalığını yapmaktadır?Yıllardır bu kişiler gerçekte Atatürkçülükle yakından uzaktan hiç ilakaları olmamıştır.!...
16 Ocak 2016 Cumartesi 19:48
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler