YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Mümtazer Türköne kafayı yemiş"
Gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalar yapan Karakaya; 17 Aralık'ın dost modern bir darbe olduğunun altını çizerek, “Başbakan dostlarından büyük bir kazık yemiştir” dedi.
"Mümtazer Türköne kafayı yemiş"
12 Şubat 2014 / 11:20 Güncelleme: 12 Şubat 2014 / 15:24

Operasyonda itibar cellatlığı yapıldığını da söyleyen Karakaya , "5 milyon dolar Halk Bankası Genel Müdür'ü için gerçekten çok basit bir para değil mi? Bir banka genel müdürü milyarlarca dolara hükmeden, milyarlarca dolarlık işler yapan bir insan 3,5 milyon dolarlık "rüşvete" tamah edecek. Buna kargalar bile güler." Şeklide konuştu.

"Mümtazer Türköne kafayı yemiş"

Mümtaz'er Türköne'nin "AKP kapatılsın" açıklamalarını da yorumlayan Hasan Karakaya "Mümtaz'er Türköne herhalde kafayı yemiş." Yorumunu yaptı.

Başbakan dostlarından büyük bir kazık yemiştir

17 Aralık kirli operasyonu gerçekten bir darbe girişimidir. 28 Şubat darbesi nasıl kendi ifadeleriyle sonradan post modern darbe dedilerse, 17 Aralık darbesi de dost-modern darbedir. Tayyip Erdoğan hiç ummadığı beklemediği dostlarından, böyle bir muamele beklemediği için, dostlarından çok büyük kazık yemiştir.

Hem Tayyip Erdoğansız Ak Parti arzulamaktadır, hem de Ak Parti'yi bugün CHP'ye yaptıkları gibi dizayn etme çabalarının bir ürünüdür. 28 Şubat sürecinde askeri vesayet vardı, bugün de ulusal ve uluslararası işbirlikçiler dahil bambaşka bir vesayet var.

17 Aralık'ın hedeflerinden birisi ve büyüğü Halk Bankasıydı. Orada da bir itibar cellatlığına yönelindi. Halk Bankası Genel Müdürünün evinde Ayakkabı kutularında 3,5 milyon dolar bulundu. Bütün mesele bu 3,5 milyon dolardı. O insanı itibarsızlaştırmak için, o 3,5 milyon doların ayakkabı kutularında bulunması gerekiyordu. Kamuoyu şunu sormuyor; 3,5 milyon dolar Halk Bankası Genel Müdür'ü için gerçekten çok basit bir para değil mi? Bir banka genel müdürü milyarlarca dolara hükmeden, milyarlarca dolarlık işler yapan bir insan 3,5 milyon dolarlık "rüşvete" tamah edecek. Buna kargalar bile güler.

Mümtaz'er Türköne herhalde kafayı yemiş. Profesör falan değil.Bunu sokaktaki bir insan, kahvedeki Mehmet Ağa bile söylemez bunu. Profesör etiketli bir insan bunu söylüyorsa herhalde kafayı yemiştir. Milletvekilliği yapılmadığı için intikam alıyordur. Başka bir şey değil.
  

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler