YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muhtemel bir facia önlendi
Çeşmeye su almaya giden vatandaş yerin yeni kazılmış olduğunu ve bir telsiz anteninin göründüğünü fark etti. Güvenlik güçlerini uyardı ve muhtemel bir faciayı önledi....
Muhtemel bir facia önlendi
19 Eylül 2009 / 16:23 Güncelleme: 19 Eylül 2009 / 16:30

Hakkari Valiliği, Hakkari-Çukurca kara yoluna döşenen ve sonradan imha edilen patlayıcı miktarının 20 kilo olduğunu açıkladı.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, dün Hakkari-Çukurca kara yolu üzerindeki Ore çeşmesine su almaya giden duyarlı bir vatandaşın, çeşmenin yakınında yeni kazılmış bir yerde telsiz anteni gördüğünü bildirmesi üzerine güvenlik görevlilerinin bölgeye gönderildiği ifade edilerek, şöyle denildi:

''Belirtilen bölgede yapılan incelemelerde toprağa gömülü ve patlatılmaya hazır vaziyette, yaklaşık 20 kilogram patlayıcı madde tespit edilerek, gerekli emniyet tedbirlerinin alınmasını müteakip tesirsiz hale getirilmiştir.''

Dün akşam alınan ilk bilgilere göre, kara yoluna döşenen 10 kilo TNT patlayıcının, Emniyet Müdürlüğü bomba imha ekiplerince etkisiz hale getirildiği bildirilmişti.

 
 

Caniler !
 // Fehmi Arvas
Alçaklar. Bu zalımlar sürekli Anaları ağlatmak peşindedirler,sanki bunların Anaları yoktur Vijdansızlar.Büttün Ülkeler huzur peşindeyken bu zalımlarda ne yazıkki hep ğainlik içinde yaşıyorlar. Bu Patlayıcıyı fark eden Vatandaşı tebrik ederim. Herkesi böyle davranmaya daavet ediyorum.Afferim Vatandaşımıza.
Yaşasın Cehhenem, zalımlar ve Vijdansızlar için....
19 Eylül 2009 22:01
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler