YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili bir iddia daha!
BBP eski genel başkan yardımcısı Metin Gündoğdu, katıldığı Deşifre programında, 'Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünde Ramazan Akyürek'in ihmali olabilir' ifadelerini kullandı.
Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili bir iddia daha!
18 Ekim 2014 / 08:38 Güncelleme: 18 Ekim 2014 / 08:47

Star'da yer alan bilgide, A Haber'de yayınlanan Deşifre programında Rahip Santoro ve Hrant Dink cinayeti ile BBP eski başkanı Muhsin Yazıoğlu ölümü ele alındı. Türkiye'de büyük yankı uyandıran bu 3 olayın perde arkasını aralayan Deşifre ekibi çok konuşulacak bir yayına imza attı.

Deşifre'nin bu haftaki konuklarında BBP eski genel başkan yardımcısı Metin Gündoğdu bomba açıklamalarda bulundu.

"Yazıcıoğlu, dinlerarası diyaloga karşıydı" 

"Rahmetli Yazıcıoğlu, Gülen Hareketi'nin dinler arası diyalog projesine karşıydı" diyen Gündoğdu, BBP'de de birçok üst düzey yöneticinin Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Erdoğan'a destek verdiklerini dile getirdi. 

Gülen Hareketi BBP'ye maddi destek sağladı

"Ben Kuran'ı ahırlara hapseden CHP'nin adayına mı destek verecektim?" şeklinde çarpıcı ifadeler kullanan Gündoğdu, "Yalçın Topçu İHH'ya destek verdiği için Gülen Hareketi'nin hedefi oldu. Gülen Hareketi dolaylı yoldan BBP'ye maddi destek sağladı. Yoksa bu parti nasıl ayakta duracaktı bu tür yardımlar olmasa" sözleriyle konuşmasına devam etti.

"Danıştay saldırısında Paralel Yapı parmağı"

"Milliyetçi şahsiyetlerin hassasiyetini kullanmaya çalışıyorlar" diyen Gündoğdu, "Ülke bölünüyor diyerek ortalığı karıştırmak istiyorlar. Danıştay saldırısından bir gün önce ramazan Akyürek Danıştay'a gidiyor. Alparslan Aslan da Danıştay'a gidenlerden. Bu olaylar peş peşe geliyor tesadüf değil." sözlerini kullanarak çok çarpıcı tespitlerde bulundu. 

Yazıcıoğlu'nun ölümünde Paralel Yapı'nın parmağı mı var?

Gündoğdu, "2004'den itibaren Trabzon'daki olaylarla birlikte Hrant Dink olaylarıyla birlikte Büyük Birlik camiasını bu işin içine dahil etmeye çalışan ve daha sonrasında yazılan çizilenlere göre çok ciddi manada bu yapının içerisinde olduğu iddia edilen kişi (Ramazan Akyürek) 2009 da rahmetli (Muhsin Yazıcıoğlu) vefat ettiğinde istihbarat daire başkanıydı.

İstihbarattan bir birim rahmetlinin arama kurtarma çalışmalarını sekteye uğratıyor. bununla ilgili ciddi şekilde üstlerine gidilmesi lazım" açıklamalarıyla sözlerini noktaladı. 

Paralel İhanet Çetesi
 // Vatandaş Arıza
Parelel Yapı Ve P aralel İ hanet Ç eteleri Eğer Bu Suikastin İçinde Olmamış Olsalardı Şimdiye Kadar Çoktaaaan Çözülmüştü Bu Suikastin Soruşturulmasında Paralel Yargıçlar Her Cinayetde Olduğu Gibi İpe Un Sermişlerdir Ve Soruşturmayı Akamete Uğratmışlardır ...
18 Ekim 2014 Cumartesi 10:06
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler