YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muhsin Yazıcıoğlu hakkında bomba iddia!
Helikopter kazasında hayatını kaybeden Muhsin Yazığoğlu hakkında Abdurrahman Dilipak, çok konuşulacak bir iddiada bulundu.
Muhsin Yazıcıoğlu hakkında bomba iddia!
08 Kasım 2013 / 15:34 Güncelleme: 08 Kasım 2013 / 15:35

Helikopter kazasında hayatını kaybeden Muhsin Yazığoğlu hakkında Abdurrahman Dilipak şok bir iddiada buldundu. 

"Helikopterden sağ indi namaz kılıp infaz ettiler"

Yazıcığlu'nu anlatan Abdurrahman Dilipak, ''Muhsin Yazıcığlu helikoptere binmeden önce aradığı bir gazeteci var, o da benim. Dedim bak başkanım. Biz bu dünyada yaptıklarımızın hesabını vereceğiz ama yapmamız gerekip de yapmadıklarımızın da hesabını vereceğiz. Söylediğimizine söylemediğimizin hesabını vereceğiz. Sen bazı şeyler biliyorsun, ben bilmiyorum. Senin bildiklerini rüyamda görsem dudağım uçuklar" ifadelerini kullandı.

Sözlerine şöyle devam eden Dilipak, ''Yazıcıoğlu'nun helikopteri düşmedi. Helikopteri sert iniş yaptı. Daha sonra helikopterle gelen bir tim Yazıcığlu'nu infaz etti. Bu işin içinde Amerika, İngiltere ve siviller var. Muhsin Başkan sağ olarak 2 rekat namaz kıldıktan sonra infaz edildi.'' dedi..

 

17:42
 // KARANLIKTAN KORKAN CİNCİ
Başka bir yerde de, yazmıştım. 112 yi arayan, İsmail Güneş değildi. Olaya kaza süsü vermek için, onun sesini taklit eden bir eleman idi. Telefondaki ses, olay hakkında hiç bir ipucu vermiyor. Halk da, adam zaten helikopterin kazara düştüğünü söylemiş diye kabulleniyor. Telefondaki şahıs kamuoyu ve arama kurtarma ekiplerini yanıltmıştır. Detaylar, Dilipak'ın dediği gibidir. Adam heybeden atmıyor....
08 Kasım 2013 17:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler