YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mühimmatla belediye havaya uçurulacaktı
HDP Milletvekili Sarıyıldız’ın terör örgütü PKK’ya götürmeye çalıştığı bombaların kanlı eylemlerde kullanacağı ortaya çıktı. Kuryeler, bombalarla nokta atışlar yapılacağını ve çok sayıda insanın öldürüleceğini söyledi.
Mühimmatla belediye havaya uçurulacaktı
27 Temmuz 2015 / 11:58 Güncelleme: 27 Temmuz 2015 / 12:02

Kurye H.M:  Örgüt, Suriye'den çok sayıda silah ve mühimmat sokuyor. Suruç yapılanmasına teslim edilmesi planlanan mühimmatlarla, belediye başkanı ile belediye binalarına saldırılar düzenlenecekti.

Mühimmatla belediye havaya uçurulacaktı 

- Kurye İ.Ç:  Çantada, karakol, belediye binası, nokta baskın planlarının olması normal. PKK, bahar aylarında başlatacakları ayaklanma için Suruç, Nusaybin, Cizre, Diyarbakır'a çok sayıda silah gönderiyor.

Şanlıurfa’da yakalanan ağır silahlar ve patlayıcıların HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız’a götürüldüğünün ortaya çıkması gündeme bomba gibi düştü. PKK, HDP’li milletvekili ve yöneticilerle Suruç ve Ceylanpınar’da kanlı eylemler için 6 ay önce hazırlanmaya başlamış. HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız'a ağır silahlar götüren şoförler ifadelerinde PKK terör örgütünün nasıl eylemler içerisinde olduklarını anlattılar. İşte terör örgütü PKK’nın hain planları:

Silahları Suruç'a götürüyorduk

H.M., "PKK’lı olan İ. ile A. isimli şahısların İ.Ç. ile beni arayarak, ‘M.'den mühimmatları alın evinizde bir gün muhafaza edin ve 0535 8...... numaralı telefon ile irtibat kurup Suruç’tan gelecek PKK’lıların sizden alacak’ dedi. Mühimmatlar PKK/KCK terör örgütünün Suruç yapılanmasına gidecekti."

 

AYAKLANMADA KULLANILACAKTI

"İleriki süreçte başlatacakları ayaklanmalarda kullanmak için özellikle Suruç, Diyarbakır gibi illere mühimmatlar depoluyorlar hücreliyorlar. Ayrıca başta belediye başkanı, belediye binası olmak üzere PKK/KCK terör örgütünün gerçekleştireceği eylemlerde kullanılmak üzere Ceylanpınar’da hücre evlerine yerleştirilen mühimmatlar da var."

Şoförünü tanımadı

HDP Şırnak Milletvekili Faysal Sarıyıldız araçla Ceylanpınar merkeze geldikleri esnada şahsın arabadan sigara alma bahanesiyle çıktığını ve Osman isimli şahsın gözaltına alındığını öğrendiğini söyledi. Sarıyıldız’ın ‘senaryosu’ çocukları bile güldürecek cinsten.

Silah sevkıyatında aşırı artış oldu

"Son iki yıldır Suriye'den Türkiye'ye aşırı bir şekilde silah sevkıyatında artış oldu. Öyle ki hemen hemen her akşam silah patlayıcı geçiriliyor. Bu işi sadece PKK/KCK terör örgütü yaptırıyor burada. Türkiye’den de Ceylanpınar’da teslimat yapılıyor. Yakalandığımız gün bu mühimmatların 5 katı büyüklüğünde mühimmatı alıp Suruç’tan gelecek PKK/KCK terör örgütü mensuplarına verecektik. Ben çok fakir bir insanım."

HDP’nin kanlı planının kanıtı

Yakalanan İ.Ç. şunları söyledi; ”KCK terör örgütü gerillalarına teslim edecektik. Çantanın içerisinden çıkan örgütsel dokümanlarda karakol, belediye bina, nokta baskın planlarının eylem talimatlarının, eylem planlarının ve örgütsel kodların yazılı olduğu dokümanların olması normal. PKK/KCK bahar aylarında başlatacakları başkaldırılarda kullanmak için Suruç, Diyarbakır, Nusaybin, Cizre'de mühimmatlar depoluyorlar.”

 

AKŞAM

 // umut turk
Yüzüne bir baksaniza sifatsiz insandan başka herşeye benziyo. Ekmeğini yediği yere hainlik yapan yuzsuz. Köpek bile yemek yediği kaba pislemez. Gerisini sen düşün PKK uşağı....
27 Temmuz 2015 18:09
Bataklığı kurutmak
 // selahaddin eyüp
Bataklığı kurutmak istiyorsak Boğaz Baronlarının elini kolunu kırmak şart. Baronu, paraleli ve medyalarını hizaya sokamazsak sivrisineklerle uğraşır dururuz. PKK biteri YPG başlar, o biter cart curt başlar. Sonu gelmez. Kaynağa inmek zorundayız. Allah cc doğrunun yardımcısıdır. ...
27 Temmuz 2015 Pazartesi 16:07
HDP EŞİTTİR PKK
 // rize
HDP YE YULARINI VERİP peşinden koşanlar destekleyenler oy verenler şunu iy bilinki ölen onca masum insanın katil ortaklarıınız hdp ye verdiğiniz her oy vatana sıktığınız birer kurşundur ve bir gun o kurşun desteklediğiniz teroristler tarafından size yada yakınınıza sıkılacaktır.desteklediğiniz vekil diye ankarada ALTIN KAFESE KOYDUĞUNUZ KİŞİLER kimlere muhimmat taşıdığını kuryelik yaptığını görüyorsunuz umarım.vataaaaan haiini soysuzlar...
27 Temmuz 2015 Pazartesi 15:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler