YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muharrem İnce'yi topa tuttular!
Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'la tatil için Bodrum'a giden CHP'li Muharrem İnce'nin içki içerken görüntülenmesi sosyal medyadan büyük tepki aldı.
Muharrem İnce'yi topa tuttular!
03 Temmuz 2014 / 08:05 Güncelleme: 03 Temmuz 2014 / 08:15

Bodrum'un en ağır misafiri Yalova Milletvekili ve CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce oldu.

Yalova'nın çiçeği burnunda belediye başkanı Vefa Salman'ı da yanına alarak Gündoğan'a koşan Muharrem İnce, kişi başı geceliği bin lira olan Casa Costa adlı otele yerleşti.

Bomboş plajlarda güneşlenip denize girdi; ince ince demlenmeyi de ihmal etmedi. Bira içerek serinleyen Muharrem İnce'nin o an aklında ne partisi vardı, ne Cumhurbaşkanlığı seçimleri ne de Ramazan...

Sahilde yorgunluk atan İnce'ye garsonlar bol bol içki servisi yaptı. Bira içerken görüntülenen fotoğraflarının yayınlanmasına sinirlenen Muharrem İnce, dün bir değişiklik yapmayı tercih etti.

Tekneyle açıldı

Yakalanmaktan korktuğu için tekneyle açıldı. Vefa Salman ve diğer dostlarıyla sabah saatlerinde tekneye binen İnce, bu sayede gözden uzak kaldı. Ancak beldedeki vatandaşlar İnce ve Salman'a alkol almalarından dolayı tepki gösterdi. "Oruç tutmuyor olabilirler ama içki içmeleri hiç yakışık almadı" diyen vatandaş-ların yanı sıra pek çok kişi de İnce ve Salman'ı sanal alemden adeta topa tuttu.

Sosyal medya çıldırdı

-Ramazan'ın başından beri oruç başına vurduğu için mi Meclis'e gelmiyorsun, yoksa Bodrum'da mısın sen Muhafazakâr Muharrem ?

-Osmanlıda gâvurlar Ramazan'da Müslüman'a saygıdan dışarıda hiçbir şey yemezlermiş. Sen içiyorsun, kimlerdensin?

-Adamlar Ramazan'da bira içmek istiyormuş; alanen Şimdi anladın mı neden bu ülkede CHP iktidar olamıyor .

-CHP'nin neden 90 sene laiklik diye kavga ettiklerini Muharrem İnce sayesinde anladık.

-Deniz Baykal'ı kopya eden sıradan ikinci sınıf bir adam.

-İnce'nin Ramazan ayında sahilde biralı görüntüsünü izledikten sonra CHP'den iyicene tiksindim.

-Muharrem İnce değil bence Muharrem Kalın olmalı bu vekilin adı soyadı.

-Kılıçdaroğlu aç artık gözünü...

 

senin çiğerin beş para edermi..
 // alemci
oruç tutmuşsun tutmamışsın içmişsin içmemişsin benim için hiç bir anlamı yok o seninle ilgili sadece neye yanıyorum ince sen bir birayı bile hak etmeyen ucuz birisin senin gibi biri mecliste bu milleti temsil ediyor yaptığın iş küfretmek hakaret etmek iftira atmak yalan söylemek allah aşkına bu adamın oktayın tuncelili kamerin haluk koçun bi mahir çayanın arkadaşıyım diyen ajan bozuntusu var bunların bu ülkeye ne faydaları var beleşten maaş alıp yiyorlar başka bilen varsa yazsın....
03 Temmuz 2014 Perşembe 09:45
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler