YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muharrem İnce iddialı girdi
CHP Grupbaşkanvekili Muharrem İnce yeni görevine hızlı başladı... Hükümete sert sözlerlre yüklenen İnce, konuşmasını çok iddialı bir cümleyle bitirdi.
Muharrem İnce iddialı girdi
04 Haziran 2010 / 07:18 Güncelleme: 04 Haziran 2010 / 07:45

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, AK Parti ile ilgili olarak, ''Bunlar önce mücahitti, sonra müteahhit oldular. Şimdi de her şeye müsait oldular'' dedi. CHP Grup Başkanvekili seçildikten sonra seçim bölgesine ilk kez gelen Yalova milletvekili İnce, il sınırında kalabalık bir partili grubu tarafından karşılandı.

İnce, CHP Yalova İl Başkanlığı önünde toplanan kalabalığa hitap ederken, kendisini karşılamaya gelen bütün il örgütüne teşekkür etti. AK Parti ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a tepki gösteren İnce, şöyle konuştu: ''(Recep Bey) deyince kızıyor. Doğru, önceki 'Tayyip Bey'di. 8 sene önceki 'Tayyip Bey'di. Neydi o? İmam Hatip Lisesi'ni bitirmiş, kendi halinde, namazında niyazında, hafif sakalı var. O zamanki 'Tayyip Bey'di. Düğünlerini düğün salonlarında yaparlardı, vasat arabalara binerlerdi. Üsküdar'da gecekonduda otururlardı. Bugünkü 'Recep Bey' artık. Önce sakallarını kestiler, sonra gömleklerini değiştirdiler, artık düğünlerini 5 yıldızlı otellerin balo salonlarında yapıyorlar. Bunlar artık halkın temsilcisi değil. Bunlar etrafı duvarlarla çevrili, havuzlu villalarda haşemalarıyla yüzüyorlar artık. Bunlar 'Recep Bey' artık. Bunlar önce mücahitti, sonra müteahhit oldular. Şimdi de her şeye müsait oldular.'' İnce, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili pislik aranmaya başlandığını" ileri sürerek, ''İsterlerse beni de araştırabilirler. Eğer bir şey çıkarsa, yakarım kendimi İskele Meydanı'nda'' dedi. (Bugün)

Ne mutlu
 // Müslüman Türk
Allah'ına kurban.. Rabbim senin gibi değerli insanları bize kazandırmış. ne mutlu bu ülkeye, ne mutlu türküm diyene!...
07 Haziran 2010 00:22
yolundayız
 // Can Can
Sen konuş.. sakın susma.. Her zaman seninleyiz vekilim.....
06 Haziran 2010 23:11
size yakışıyor
 // hüsyin kozlu
grup başkan vekilliğini en başarılı şekilde yapacagınızdan hiç şüpem yok allah yolunuzu açık etsin size yakışıyor...
05 Haziran 2010 03:17
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler