YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muhalefetten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a büyük ayıp
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis locasında yerini aldığı sırada, muhalefet vekillerinin ayağa kalkmaması dikkat çekti.
Muhalefetten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a büyük ayıp
24 Haziran 2015 / 03:56 Güncelleme: 24 Haziran 2015 / 05:02

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüboğlu tarafından TBMM kapısında karşılanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, locadaki yerini aldı.

Erdoğan uzun süre alkışlandı

TBMM Geçici Başkanı Deniz Baykal'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı takdimi sırasında da sadece AK Partili milletvekilleri alkışladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Genel Kurul salonuna girişinde CHP, MHP ve HDP sıralarından hiçbir milletvekili alkışlamadı ve ayağa kalkmadı. Daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genel Kurul'dan ayrıldı.

 

calisan adam büyük adam oldugu icin kalkmazlar
 // ramazan celik
onlar adam olsa erdogana saygi göterirlerayaga kalkmayan lar bilinki türkiyenin bas düsmanidir o vatan hayinleri tüsiyati görünce ayagi kalkarlar namussuzlar...
24 Haziran 2015 Çarşamba 17:43
ghj
 // ali
Bunlar mı beni temsil edecek.önce halkın başkanına saygıyı ögrensinler...
24 Haziran 2015 10:30
sevmesinler...
 // atiker
allah ve resulu sevsin millet sevsin muhalefet sevmemiş hiç bir önemi yok tayip erdoğan bu ülkede mazlumun garibin hastanın yaşlının göçmenin ihtiyaçlının gönlünü etti etmeye devam ediyor muhalefetin tek bir derdi var eski türkiyeye dönmek yağma düzenine elitlerin baronların kazandığı digerlerinin köle olduğu dönemlere şu muhalefet allah aşkına bu ülkeye kriz ve kaostan soygundan başka ne verdi ülkede iki milyon mülteci var etrafımız yanıyor yine şükür ekonomide iyi gidiyor daha ne olsun savaş ...
24 Haziran 2015 Çarşamba 10:22
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler