YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Müdür yardımcıları kavga etti
Müdür yardımcıları kavga etti
28 Kasım 2011 15:55
Yalova'da bir lisede sabah İstiklal Marşı okunduğu sırada aralarında husumet bulunduğu ileri sürülen iki müdür yardımcısı birbirine girdi. Tarafları ayırrmak mümküm olmayınca okul önünde güvenlik sağlayan polisler olaya müdahale etti.

Yalova'da bir lisede iki müdür yardımcısının kavga etmesi nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

Alınan bilgiye göre, sabah İstiklal Marşı okunması için öğrenci, öğretmen ve idareciler okulun bahçesinde toplandı.

Müdür yardımcısı A.Ç. öğrencilere hitap edeceği sırada, daha önce aralarında husumet olduğu öğrenilen diğer müdür yardımcısı N.A'nın saldırısına uğradı.

Birbirlerini darbeden müdür yardımcılarını bir süre kimse ayıramadı. Öğrencilerin ve öğretmenlerin gözü önünde yaşanan kavgaya okul önünde rutin güvenlik sağlayan polis ekipleri müdahale etti. Kavga, polisin müdahalesiyle güçlükle yatıştırıldı.

A.Ç, şikayette bulunmak için İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gitti, N.A ise ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Kavga nedeniyle okulda eğitime bir gün ara verildi, kavga anını öğrenciler cep telefonlarıyla görüntüledi.

Yalova Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman, yaptığı açıklamada, okuldaki kavgayı doğrulayarak, ''Yasal işlemler başlatıldı, devam ediyor. Olay, bir müdür yardımcısı arkadaşımızın diğerini darbetmesiyle başlamış. Şu anda pek net bir şey söyleme şansımız yok. Konuyla ilgili gereken her şey yapılacak'' diye konuştu.

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler