YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Muammer Güler kaza geçirdi
Muammer Güler kaza geçirdi
10 Temmuz 2012 09:24
AK Parti Mardin Milletvekili Muammer Güler, trafik kazası geçirdi.

AK Parti Mardin Milletvekili Muammer Güler, Aksaray - Ankara karayolunun yaklaşık 100. kilometresinde trafik kazası geçirdi. Kazada Güler'in sol kaburgası kırıldı, koruması ile şoförü hafif yaralandı. Ambulansla Ankara'ya getirilen Güler'in tedavisi Bayındır Hastanesi'nde sürüyor.

 Kazanın duyulmasının ardından Ankara Valisi Alaaddin Yüksel ile AK Parti Mardin Milletvekili Abdurrahim Akdağ, hastaneye gelerek Güler'i ziyaret etti. Hastaneden ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yüksel ve Akdağ, Güler'in sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Güler'in sağılık durumuyla ilgili açıklama yapan danışmanı Barış Kıranta, ''Şuanda sağlık durumunda bir sıkıntı yok. Bir kaburga kırığımız var sol tarafta, onun dışında vücudunun çeşitli yerlerinde ödem var. Hayati tehkile yok, istirahat ediyor'' dedi.

Kazanın oluş şekliyle ilgili de bilgi veren Kıranta şöyle devam etti:

''Sayın İçişleri Komisyonu Başkanımız Muammer Güler, Mardin Milletvekilimiz Abdurrahim Akdağ'ın kızının düğün töreninden dönerken, Aksaray - Ankara istikametinin yaklaşık 100. kilometresinde Kulu makasına gelmeden stabilize yoldan kontrolsüz çıkan bir araca çarpmak suretiyle kaza oldu. Sonra da yoldan çıkıyorlar bir kum birikintisine saplanıyorlar. Orada işte koruması, şoförü ve kendi de ufak yara alıyor. Daha sonra da Ankara'ya Bayındır Tıp Merkezi'ne getirildi. Şuanda sağlık durumu söylediğimden ibaret.''

Bu arada Güler'in sağılık durumuyla ilgili hastanenin öğle saatlerinde geniş kapsamlı bir açıklama yapması bekleniyor. AA
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler