YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Molotof atan anında vurulmalı"
"Molotof atan anında vurulmalı"
15 Kasım 2011 08:19
Adana Emniyet Müdürü Mehmet Avcı, örgüt yandaşlarının gösterilerde kullandıkları molotofların likit bomba olarak değişmesi gerektiğini söyleyerek"Kim kullanıyorsa o an vurulmalı"dedi.

Adana Emniyet Müdürü Mehmet Avcı, korsan gösterilerde atılan molotof kokteylinin hukuki adının "likit bomba" olarak değişmesi gerektiğini belirterek, "Bu meyve değil ölüm kokteyli. Gösterici o an vurulmalıdır" dedi.

Terör örgütü yandaşlarının korsan gösterilerde kullandıkları molotof kokteyllerinin atılması sonucu üzücü olayların yaşandığını vurgulayan Müdür Avcı şöyle dedi: "Bu çok özel bir bomba ve herkes yapamaz. Yapsa bile o neticeyi alamaz. Türk Ceza ve Terörle Mücadele Kanunu'na 'likit bomba' olarak girmesi gerekmektedir. Bu bomba insanların ölümüne, evlerin, işyerlerinin yanmasına neden olmaktadır.

Emniyet güçlerine vurabilme yetkisi verilmeli ve o an vurulmalıdır. Yoksa daha çok canımız yanar. Bu meseleye acilen çözüm bulunmalı ve kanun çıkarılmalıdır."

Sabah

helal be
 // bhaa
ulan bu müdürün gözlüğünü çıkarıp gözlerinden öpesim geldi helal sana bee senin bu dediğini siyasilerden bile şuana kadar duymamıştım...
16 Kasım 2011 05:48
TAVŞAN KAÇ TAZI TUT misali
 // 26halil
SN AVCI böyle düşündüğünüz için sizi yürekten kutluyorum.çokda doğru düşünüyorsunuz. ama bu ülkede PKK lılıar imam hatip yurlarını ,iş yerlerini evleri,atm,belediye otobüslerini,otomobiller,insanları,vs,vs,vs MOLOTOF KOKTEYL atarlardaher seferinde olduğu ğibi gecenin karanlığından yararlanarak sokaklara kaçarak izlerini kaybettirirler hep aynı nakarat PKK lıları operasyondan önce çember içine alıta operasyon yapıpta hepsini yakalayacak POLİS TEŞKİLATI yok...
15 Kasım 2011 10:56
alkışlıyorum
 // muhtar16
sayın emniyet müdürüm cesurca yapmış olduğunuz ve çok yerinde bir tespit olan açıklamanızı alkışlıyorum...
15 Kasım 2011 10:25
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler