YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MİT'e üst düzey atama! ByLock'u deşifre etmişti
MİT Teknik İstihbarattan Sorumlu Müsteşar Yardımcılığı görevine, MİT 1. İstihbarat Müsteşar Yardımcısı getirildi.
MİT'e üst düzey atama! ByLock'u deşifre etmişti
13 Ekim 2016 / 21:18 Güncelleme: 14 Ekim 2016 / 07:49

MİT Teknik İstihbarattan Sorumlu Müsteşar Yardımcılığı görevine, MİT  1. İstihbarat Müsteşar Yardımcısı getirildi.

Bir süre önce emeklilik nedeniyle boşalan Teknik İstihbarattan Sorumlu  Müsteşar Yardımcılığı kadrosuna yapılan bu atamanın rutin bir uygulama olmasına  rağmen önem arz ettiği öğrenildi.

Teknik İstihbaratın, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadelede  kritik rol oynayan ByLock uygulamasını deşifre ettiği, bağlı olduğu müsteşar  yardımcılığının da önemli görevler üstlendiği öğrenildi.

BYLOCK'U DEŞİFRE ETTİ

1. İstihbarat Müsteşar Yardımcısının ByLock uygulamasını deşifre ettiği, bağlı olduğu müsteşar yardımcılığının da önemli görevler üstlendiği öğrenildi.

Bunlarda bünyesinde o...!!!lmalıdır
 // Muhafız
MİT'in bünyesinde ayrıca;Strateji Araştırma Etüd Daire Başkanlığı ve bu başkanlığa bağlı Jeo strateji ve Tekno strateji bölümleri oluşturmalı,derhal Nükleer İstihbarat Başkanlığı oluşturulmalı,ayrıca karşı espiyonaj dediğimiz Karşı İstihbarat ve Istihbarata karşı koyma başkanlığının alanı genişletilmelidir,Uydu İstihbarat ve analiz başkanlığının kapsamı genişletilmelidir,Telefon sinyal istihbaratı ve Siber istihbarat ve analiz başkanlığı ve Siber saldırılara karşı istihbarat Başkanlığı kurulma...
14 Ekim 2016 Cuma 15:02
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler