YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MİT TIR'larını durduran müdür tutuklandı
MİT TIR'larını durduran müdür olarak tanınan ve meslekten atılan eski KOM Şube Müdürü Halil Dağ tutuklanarak cezaevine gönderildi.
MİT TIR'larını durduran müdür tutuklandı
25 Ağustos 2016 / 09:27 Güncelleme: 25 Ağustos 2016 / 09:33

Adana'da aralarında emniyet müdür yardımcılarının da bulunduğu FETÖ üyesi 59 polisten 43'ü tutuklanarak Kürkçüler Cezaevi'ne konuldu.

Cuntacıların kullandığı gizli yazışma programı "ByLock" kullandıkları belirlenen isimler arasında MİT TIR'larını durduran müdür olarak tanınan ve meslekten atılan eski KOM Şube Müdürü Halil Dağ, meslektaşlarını ve eşlerini dinleten eski Terörden Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı İsmail Bilgin ile ile eski Adana Valisi Mustafa Büyük'ün korumalığını yapan komiser Harun Şimşek de bulunuyor.

 

yahu biraz ciddiyet ve dirayet..
 // hursit dilaver
bir de şu cancık biri var ya. onu da isteyin bari. bize hukuk dersi veren baydın baştaşa ULAN SEN NASIL BU CANCIKI HAPİSTEN ÇIKARTTIN diye sormak kimsenin aklına gelmedi di mi.gelmezse o da size 225 yıllık amerikan hukukunun faziletlerinden bahseder. bu müdürden önce şu cAncıkı getirtin bakalım. öyle asıp kesip, sonra da Pkk çadırının yanında resmi geçit yapmak olmuyor işte.TURKİYE İSTEDİ Mİ İKİLENMEMELİ..ama maşallah adamlar vermemek için günel batıdan doğduğunda diyorlar,biz de peki diyoruz...
25 Ağustos 2016 Perşembe 16:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler