YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mirgün Cabas skandal twiti için özür diledi
Mirgün Cabas skandal twiti için özür diledi
01 Nisan 2015 15:13
DHKP-C'li teröristlerin İstanbul Adliyesi'nde Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı rehin almasına destek veren gazeteci Mirgün Cabas, gördüğü tepki karşısında özür mesajı yayınladı. Cabas, mesajında “İki gün izin yapıyorum” dedi.

DHKP-C'li teröristlerin Çağlayan Adliyesi'nde Berkin Elvan dosyasına bakan Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı silahla rehin alması üzerine skandal bir açıklama yapan CNNTürk programcısı Mirgün Cabas büyük tepki çekti.

CNNTürk'te program yapan Cabas twitter hesabından, savcının başına silah dayanmış terörü değil de Berkin Elvan'ın ölümü üzerine yapılan yorumları eleştirdi. Cabas "bu eylem nasıl biterse bitsin çıkarılacak tek ders var: çocukları vurmayin, annelerini yuhalatmayin" yazdı. Cabas'ın yorumuna çok sayıda tepki twiti geldi.

Mirgün Cabas, yine Twitter üzerinden yazdığı skandal yorum için özür mesajı yayınladı. "Şehit savcının yakınlarından ve üzdüğüm herkesten özür dilerim" diye söze başlayan Cabas, iki gün izin yapacağını da açıkladı.

1-790.jpg

Etiketler: ,
15:53
 // zehra
herseyi soyleyin sonra ozur dileyin yok boyle bir dunya sizden de sizin gibi dusunenlerden de biktik artik lutfen kendinize gelin yeter artik yeteeeeer...
01 Nisan 2015 15:53
Hiçbir şey olmamış gibi
 // A.SAĞ
Özür dilemek bir erdemdir ammaaa
içindeki pisliği-terör yandaşlığını gizlemez.
ne güzel; teröristleri destekle, güvenlik güçlerini tehdit et vs...
Sonra... hiç bir şey olmamış gibi iki gün sonra kaldığın yerden devam.
Yazıklar olsun...
Utanmadan birde söylüyor, neymiş iki gün izin sonra kusmaya devam.....
01 Nisan 2015 Çarşamba 15:52
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler