YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mimarlar Odası'ndan skandal Cerablus açıklaması
Mimarlar Odası'ndan skandal Cerablus açıklaması
25 Ağustos 2016 15:28
Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), Cerablus’taki operasyonlarla ilgili "Türkiye savaş atmosferine sokulmamalıdır" dedi.

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye'nin Cerablus'a girmesini eleştirerek "İç işlere karışmayın" uyarısında bulundu.

"TÜRKİYE SURİYE'NİN İÇ İŞLERİNE KARIŞMAMALI"

Koramaz, AK Parti hükümetinin Suriye’nin toprak bütünlüğünden yana olduğunu açıkladıktan sonra Suriye topraklarında operasyon düzenlediğini hatırlattı.

Türkiye’nin Suriye iç içlerine karışmaması gerektiğini bildirdi.

"ÜLKE SAVAŞ ATMOSFERİNE SOKULMAMALI"

İktidarın Suriye’nin toprak bütünlüğü konusunda samimi olup önce Türkiye’deki IŞİD hücrelerinin bitirilmesi gerektiğini de ifade eden Koramaz, "Ülke savaş atmosferine sokulmamalıdır" dedi.

Türkiye’nin Suriye’ye yönelik emperyalist müdahale üssü olmaktan çıkması gerektiğini belirten Koramaz, "Ülkede barış, bölgede barış. İvedi gereklilik budur. Emek ve demokrasi güçleri bu yönde birleşik çaba göstermelidir" dedi.

bizim meslek stalin devrindeki gibi gözden düşen meslek yani.
 // hursit dilaver
aşağıdaki yorumda da bahsettim.FETÖnün lafı malum.bana 100 tane mühendis, doktor,bilmem ne getireceğinize bir hakim,savcı ya da paşa getirin demişti ya.biz mühendis ve mimarları adamdan saymıyor tabi.ne etkimiz var.olsa olsa,inşaatı durdurur,ceryan keser onu da kanunsuzsa yaparız ama, işler kaçak sürer.yani ağırlığımız yoktur.galiba bizim TMMOB da bunun acısını hükümetin her icraatına karşı çıkmakla çıkarıyor.köprüye,tünele,kanala,santrala,hızlı trene, oto yollara falan dava açar bol bol tabi....
25 Ağustos 2016 Perşembe 17:21
Allah sizi yok etsin inşallah
 // Boğaçhan
İsrail yetmiyormuş gibi, ABD bölgede 2. bir terör devleti kurup altımızı oyarken bu hainlerin derdine bak!...
25 Ağustos 2016 Perşembe 17:21
şu odaları halledemediniz ey salih tunanın AKPlilri
 // hursit dilaver
eger bir kimse kürt koridorunun kurulmsını görüp te böyle konuşuyorsa,bu hukumetin bu odalar kanunu değiştirip bağımsız odalar kurma kanunu çıkarması lazım.o zaman bu PKK koridoru isteyenler o odada buluşur.ben mecbur değilim bunlrın odasına aidat vermeye ve işlerimi mecburen tasdik ettirmeye.10 yıldan beri bunu yazdım,ama sağolsun salih tunanın AKPlileri başka işler peşinde.GALİBA FETÖNÜN DEDİĞİ GİBİ 100 TANE MÜHENDİS OLACAĞINA BİR HAKM, SAVCI,PAŞA OLAYMIŞIZ. o zaman salih tuna ne derdi.....
25 Ağustos 2016 Perşembe 16:29
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler